2015. április 8., szerda
Chapter 12
Mikor megláttam az újságot egyszerűen nem hittem a szememnek. A címlapon 2 kép állt, az egyiken éppen Dylan nyakába ugrok, a másokon meg éppen adja át a hógömböt nekem, és ez a szöveg volt hozzá írva, hogy:
"Párizsból visszatért Dylan Greenwaldot az újdonsült barátnője üdvözölte a John F. Kennedy reptéren"
Hát basszus ilyen nincs. Azonnal el kell mennem és fel kell hívnom Dylant.
-szia Láttad a cikket, amit ma írtak rólunk?
-szia. Pont most olvasom.
-figyelj én ezt nembírom, muszáj lesz eljönnöm suliból.
-oké, érted küldetem Trevort.
-oké. Köszi.
-na idejön érted? -kérdezte Ana.
-nem, majd Trevor jön.
-mehetek veletek?
-persze.
Pár perc múlva meg is érkezett Trevor a suli udvarba és gyorsan beszálltak a kocsiba. Ana még visszament a táskájáért, én meg addig beszéltem Trevorral.
-Trevor ugye tudod, hogy bejössz Ananak?
-nemmondod? Nekem is nagyon bejön, mármint nekem Ana.
-akkor hívd el randizni. Egész nap téged emlegetett. Bár ha ezt megtudná, hogy elmondtam szerintem kinyírna.
-nyugi, nem mondom el neki. De akkor szerinted tényleg hívjam el randizni?
-aha mindenképp.
-oké.
Ebben a pillanatban meg is érkezett Ana.
-szia Trevor.
-szia Ana. Mizu?
-áh semmi. Rég láttalak haha.
-én is téged. Láthatnánk egymást sűrűbben is.
-szerintem is.
-hé hé hé, ne itt nyálaskodjatok. -mondtam.
-jó jó abbahagytuk.
Mikor megérkeztünk kiszálltunk a kocsiból és bementünk Dylanhez. Szerencsére egy újságíró sem volt a háznál.
-sziasztok.
-basszus tényleg rohadt borzasztó a hajad Dyl. -mondta Ana.
-nem én mondtam haha. -mentegetőztem.
-aha persze, jó amúgy nem marad már sokáig így.
-ajánlom is. -mondtam.
-viszont mi most megyünk ha nem haragszotok, mert van egy kis dolgunk. -mondta Trevor.
-oké menjetek nyugodtan.
Basszus még Anselt is fel kéne hívni, mert már biztos látta a cikket.
-szia édes. Láttad a cikket?
-szia. Láttam. De mondtam, hogy ne csináljátok semmi olyat, amit ki tudnak forgatni.
-de nem gondoltuk. Ajj de ugye nem haragszol?
-nem, najó, egy kicsit.
-bocsi. De már nagyon elegem van ebből az egészből.
-elhiszem.
-na mindegy, majd ha tudok, akkor átmegyek. Amúgy, hogy vagy? Meggyógyultál már?
-aha szerencsére már jól vagyok.
-na örülök, akkor majd beszélünk. Szia.
-szia.
Na dejó, mostmár mindenki látta azt a rohadt cikket.
-na most mit csináljunk Dyl?
-adunk egy interjút.
-micsoda?
-jól hallottad, és Anselt is visszük, mert van egy jó ötletem.
-öhm ezt még meg kell vele beszélnem.
-majd én elintézem, nyugi. Már lebeszéltem az interjút, szóval holnap Párizsba utazunk.
-micsoda? Ez most komoly?
-aha.
-úristen, az nagyon meleg. De mit kell mondanom az interjúba?
-majd megbeszéljük, de most gyere, mert felvesszük Anselt és indulunk is.
-ah mibe kevertél te bele engem Dylan.
-ahogy belekevertelek úgy keverlek ki belőle. Ígérem.
-ajánlom, mert ha nem akkor komolyan megverlek haha.
-elintézem. Bízz bennem.
Hívtunk egy taxit és elindultunk. Útközben felvettük Anselt és elmondtunk neki mindent. Nem nagyon rajongott az ötletért, de nagy nehezen belement. Mikor odaértünk a reptérre tökre izgultam. Még sohasem voltam Párizsban. Gyorsan becsekkoltunk, átmentünk az ellenőrző kapukon és felszálltunk a gépre. Sajnos az egész utat végigaludtam, mert rohadtul fáradt voltam, de nembaj, mert legalább nem úgy néztem ki, mint valami zombi.
Mikor leszállt a gépünk és kijöttünk a terminálból már újságírók hada fogadott. Basszus annyira gyönyörű Párizs. Elég hosszú volt a repülőút, úgyhogy tegnap este indultunk és ma reggelre értünk ide. Ahogy sikerült átvergődnünk az újságírók hadán beszálltunk egy rohadt nagy limuzinba. Najó tudom nagyon idegesítő ez a hírnév, de basszus élvezem, na de hát ki az aki ne élvezné egy kicsit?! A limuzin villám sebességgel hajtott és fél óra alatt ott voltunk a tv stúdióban. Annyira izgultam, hogy azt el sem tudom mondani. Mikor beértünk, a stúdió már tele volt. Jézusom, ennyi embert.
-Dylan 5 perc és adás.
-oké.
-na felkészültél? -kérdezte.
-nem. Rohadtul nem. Úgy félek, mint még soha.
-ne félj. És te se Ansel.
-áh én nem félek. Csak nem akarom, hogy Ashnek szar legyen, de már úgy vagyok vele, hogy az sem érdekelne ha megjátszanátok, hogy együtt vagytok, csak legyen már vége ennek az egésznek.
-kezdünk. 3..2..1.. Adás.
Jézusom.
-és akkor köszöntsük a stúdióban Dylan Greenwaldot, Ashley Jonest és Ansel Walsht.
-sziasztok. Üdvözöllek titeket. Milyen utatok volt?
-elég jó. -mondta Dyl.
-na de akkor térjünk rá a lényegre. Pár napja együtt láttak titeket a reptéren és eléggé úgy tűnt, hogy ti együtt vagytok.
-pont ezért jöttünk ide, hogy ezt tisztázzuk. Nem vagyunk együtt. Ashley a legeslegjobb barátom már kiskorom óta.
-mondd Ashley van ehhez hozzáfűzni valód? -kérdezte a riporter.
-nem igazából ami lényeges azt elmondta Dylan, jaj de még annyi, hogy az én barátom Ansel. Akit nagyon szeretek.
-szóval ő a barátod. Akkor mivel magyaráznátok ezt a képet?
A képen Dylan és én vagyunk, ahogy a kertben csókolózunk.
-ez már magánjog sértés. Ezt nem közölhette volna le a sajtó. Megegyeztünk.
-micsoda Dylan? Te erről tudtál, hogy lefényképeztek?
-igen tudtam, de zároltattam a képet. Ezért mentem London után még Párizsba. Erre most mégis leközölték. Sajnálom.
-na, de akkor kérdezzük meg Anselt. Mit gondolsz erről? -faggatózott a riporter ismét.
-mégis mit gondolnék? Tudtam róla. De ez a kép akkor készült, mikor mi éppen külön voltunk Ashleyvel. Szóval csak annyit szólok hozzá, hogy azalatt a pár nap alatt amíg külön voltunk én is voltam más lánnyal, de kibékültünk és megbeszéltük a dolgokat. Szóval sajnálom, de ebből nem fognak tudni mást kihozni. Azthitték, hogy ezzel a képpel majd egy nagy botrányt robbantottak, de tévedtek. És szerintem itt vége is az interjúnak, mert nem szerenénk többet mondani.
-hát rendben. Akkor ennyi volt mára. Ezt is megbeszéltük. Köszönöm, hogy ma is velünk tartottak.
Jézusom basszus. Na ezt nem hittem volna. Az interjú után Ansel kivihartott a stúdióból.
-Ansel? Ez mi volt? Te erről tudtál?
-persze, hogy tudtam. Ash, a szomszédod vagyok, mindent láttam.
-de akkor miért nem szóltál?
-mert nem akartam felbolygatni ezt az egészet.
-de akkor szeretsz meg?
-persze, hogy szeretlek.
-de én még mindig nem értem, annyira féltékeny voltál és mégsem szóltál. De miért?
-mert tudom milyen a kapcsolatotok Dylannel, legalábbis mostmár tudom, hogy elég bonyolult és azért is nem hoztam fel ezt a témát, mert láttam, ahogy kiállsz mellettem, mert vagy százszor szakíthattál volna velem, csakhogy Dylannel legyél, de nem tetted, és ebből látom, hogy szeretsz.
-igen nagyon szeretlek, de nekem ez annyira bonyolult.
-tudom, de ne foglalkozz vele. Majd lesz valahogy. Megoldjuk. Ha nem is ketten, akkor hárman.
-remélem.
Miután befejeztük a beszélgetést, Ansel elment kicsit sétálni és én addig Dylannel beszélgettem egy kicsit.
-ezt te meg mégis, hogy a jó büdös életbe gondoltad? Miért nem szóltál, hogy lefényképeztek minket?
-nem akartam szólni, mert zároltattam a képet, hogy ne kerüljön a sajtó kezébe, de valahogy mégis megszerezték.
-ajj na mostmár mindegy. De ha Ansel nem vág ki minket ilyen gyorsan ebből, akkor nem is tudom mi lett volna.
-tényleg, Ansel hogy fogadta?
-jól, egész jól. Szóval szerintem együtt maradunk. Bár nemtudom meddig bírja még szegény.
-na meg, hogy én meddig bírom ki nélküled.
-jaj Dyl ne kezdjük ezt megint. Beharangoztuk, hogy nem vagyunk együtt, most legalább egy kis ideig hagyjuk, hogy elcsituljanak a kedélyek.
-hát jó, én várok.
-ajánlom is. Na de gyere, mostmár indulnunk kéne, mert ittvan a limuzin.
-oké menjünk, de hol van Ansel?
-már a kocsiban.
Elindultunk a reptér felé. Egész úton nem nagyon szólt senki senkihez. Lehetett érezni, hogy izzik a levegő hármónk közt. Mikor kiértünk a reptérre szintén újságírók hada fogadott, de senkinek sem nyilatkoztunk. Ezután felszálltunk a gépre és elindultunk hazafelé.
Chapter 11
Másnap reggel mikor felkeltem láttam, hogy Ana hívott. Tuti aggódik, hogy miért nem mentem suliba. Azta neki nem is mondtam mi volt, szóval gyorsan fel is hívtam.
-szia Ana.
-Ash mi van veled? Miért nem jöttél suliba?
-Ana ne mondd ki a nevem sehol publikusan, mert rám álltak az újságírók.
-micsoda?
-tegnap egy kis tizenéves letámadott, hogy az apja újságíró és hogy rá fognak jönni és be fogják tudni bizonyítani, hogy úgyis együtt vagyok Dylannel és mondta Dyl, hogy ne menjek sehova, mert minden lépésünket követik és ha bármi olyat látnak, ami félreérthető, akkor címlapra kerülünk.
-azta rohadt. Ez nagyon durva úristen.
-szóval lehet, hogy téged is le fognak támadni, vagy kérdezgetni rólam, de semmit se mondj nekik oké?
-semmit, ígérem.
-ah köszi. Basszus amúgy ez hiányzott nekem komolyan. Elegem van.
-nyugi, nem lesz semmi. Pár nap vagy hét és lecseng a dolog.
-hát remélem.
Na most, hogy nem szabad suliba mennem átmentem Anselhez.
-szia. Mivel rám vannak állva a paparazzik ezért mondta Dylan, hogy nem kéne suliba mennem ezért gondoltam, hogy átjövök téged boldogítani.
-haha jól tetted.
-jobban vagy már?
-aha, sokkal. Jót tett a teád.
-haha látod mondtam, hogy csodát tesz. Viszont majd 3-kor le kell lépnem, mert fél 4-re jön értem a taxi és az visz ki Dylanhez, mert megígértem neki, hogy kimegyek érte a reptérre.z
-oké, de vigyázzatok, ne csináljátok olyat, ami félreérthető.
-nyugi semmi olyat.
-oké.
Miután hazamentem még gyorsan átöltöztem és már meg is jött a taxi. Elindultunk és kb 1 óra alatt ki is értünk a reptérre. Eljöhetett volna értem Trevor is. Vele legalább tudtam volna beszélgetni, de sajnos ő most nincs itthon. Mikor bementem a reptérre bevallom őszintén eléggé féltem. Ránéztem a nagy kivetítőre és láttam, hogy Dylan gépe leszállt. 10 perc múlva már láttam is ahogy jön ki a terminálból. Fogtam és a nyakába ugrottam.
-szia. Jaj de vártalak már. De basszus mi ez a haj? Szőke?
-muszáj volt, nem akartam, hogy felismerjenek. Ennyire gáz?
-csak egy kicsit. Nem vészes. Najó de, nagyon. De nembaj még ígyis bejössz haha.
-ez a lényeg.
-ahh amúgy olyan jó, hogy végre ittvagy, már elegem van ebből a paparazzis szarokból.
-jaj tudom, de mostmár itt vagyok. Nyugi, megoldjuk.
-köszi.
-ja és itt a meglepetésed.
Odaadott egy hógömböt.
-úristen Dylan köszönöm. Annyira édes vagy.
-látod így mostmár neked is van egy hógömböd tőlem.
Fogtam és egy nagy puszit nyomtam az arcára.
-basszus ajj ezt nem itt kellett volna.
-nyugi szerintem senki nem látta, meg amúgyis, nem hiszem, hogy így felismernek. És nem is tudják, hogy ma jövök.
-huh akkor jó. Na de gyere menjünk.
Viszont balszerencsénkre mikor odaértünk Dyl házához egy csapat újságíró fogadott minket.
-maradj a kocsiba.
-késő. Megláttak.
-elintézem.
Fogta Dylan és eltörte az egyik újságíró kameráját. Nagyon durva volt. Mikor mindenki felszívódott Dylan újra beszállt a kocsiba.
-figyelj, ide tud érted jönni Ansel?
-felhívom. Amúgy a meglepetésem ott van a szobádba. Remélem örülni fogsz neki.
Gyorsan fel is hívtam Anselt, hogy mentsen meg haha.
-édes, figyi ide tudsz értem jönni Dylanhez, mert ha az a kocsi visz haza amivel Dylannel jöttünk, akkor megtudják, hogy hol lakok.
-persze mindjárt megyek érted nyugi.
Pár perc múlva ide is ért értem Ansel.
-ahh köszi, hogy idejöttél.
-ugyan. Na és most hova menjünk?
-fogalmam sincs.
-gyere menjünk el Anahoz.
-oké. Hátha nála nem keresnek.
Elmentünk Anahoz és szerencsére az úton nem találkoztunk senkivel.
-szia Ana ahh dejó, hogy itthon vagy. Itt aludhatok nálad?
-persze de miaz?
-áh nem tudok hazamenni, mert akkor rájönnek, hogy hol lakok?
-amúgy kérdezősködtek a suliba?
-igen, de nem mondtam semmit.
-dejó. Köszi.
-na akkor én megyek is, mert még elég szarul vagyok, ha bármi van hívj nyugodtan Ash és akkor jövök.
-oké.
Ajj remélem itt már nem fognak rámtalálni az újságírók. Tényleg fel is kéne gyorsan hívnom Dylant, hogy akkor holnap menjek e suliba vagy mi legyen.
-szia. sikeresen ideértem Anahoz, remélem itt nem fognak keresni, de amúgy azért kerestelek, mert azt akartam kérdezni, hogy holnap menjek suliba? vagy maradjak még?
-fúú szerintem menj, legalábbis így nem lenne olyan feltűnő, mert ha most nem mész hetekig, akkor azt fogják hinni, hogy tényleg azért nem mész suliba, mert együtt vagy velem.
-oké, akkor elmegyek.
-beszélek majd a tanáraiddal, hogy ne kérjék a héten számon tőled az anyagokat, mert ilyen állapotba nem tudsz tanulni.
-oké köszi.
-amúgy el is felejtettem, köszönöm az ajándékot, nagyon tetszik.
-örülök, hogy tetszik. Sokat dolgoztam vele.
-elhiszem, de basszus amúgy te is elmehetél paparazzinak ha ilyen képeket csinálsz haha.
-kitudja, még meggondolom és akkor majd olyan benfentes képekhez juttatom hozzá az újságokat amivel egy csomó pénzt kereshetek. ez nem is rossz ötlet. Najó nem.
-viszont most megyek, mert Trevor is megjött. Hívj bármi van.
-oké. szia. puszilom Trevort.
-átadom.
Miután beszéltem Dylannel Ana jól kifaggatott.
-na mesélj, mi volt?
-áh semmi csak képzeld, mikor jöttünk haza Dyalnnel a reptérről, akkor a házánál már egy csomó paparazzi állt és Dyl az egyiknek a kameráját össze is törte. szóval gondolhatod. De már eléggé elegünk van ebből az egészből.
-azta az durva.
-gondolhatod. na de majd lecseng ez az egész.. Legalábbis remélem.
-nyugi nem lesz semmi. De amúgy szereted? Megér neked ennyit ez az egész? Mármint, hogy ha szakítanál Ansellel és felvállalnátok Dylannel, hogy együtt vagytok, akkor békén hagynának.
-tudom, sokszor elgondolkodtam már ezen, de én szeretem Anselt. De Dylant is.
-hát nemtudom, majd lesz valahogy.
Amíg Ananál voltam kihasználtuk, hogy együtt vagyunk és megnéztünk pár csajos filmet, majd mikor már teljesen elfáradtunk elmentünk aludni. Másnap reggel mikor felkeltem nagyon izgultam. Láttam, hogy hívott Dyl, úgyhogy felhívtam.
-szia.
-jóreggelt. Csak azért hívtalak, hogy értetek küldöm Trevort és majd ő elvisz titeket suliba.
-oké , köszi. Mikorra ér ide?
-már nálatok van elvileg, vagyis Ananál, úgyhogy készülődjetek.
-oké 5 perc és készen vagyunk.
Gyorsan még megfésülködtem, meg felhúztam a cipőm és elindultunk a kocsihoz.
-szia Trevor mizu? Ja amúgy ő itt Ana.
-sziasztok. Áh hallod kivagyok, ma is már reggelről az újságírók ott álltak az ajtó előtt.
-fúú az elég gáz. És Dyl jól van?
-ja jól van, de amúgy az a haj neki borzasztó.
-miért milyen a haja? -szólt közbe Ana.
-szőke lett csak azért, hogy ne ismerjék föl, de mivel így is megismerték ezért majd mondom neki, hogy legyen újra barna. Vagy ha mindenképpen mást akar, akkor fekete.
-azta, kiváncsi vagyok milyen lehet úgy.
-majd megnézed, suli után mondom neki, hogy jöjjön ide hozzád aztán majd megnézed.
-oké.
-na csajok ideértünk.
-köszi Trevor. Majd írok ha végeztünk.
-oké. Sziasztok.
-szia.
Miután kiszálltunk a kocsiból Ana rögtön szóvá tette, hogy Trevor milyen édes.
-hallod Ash, ez a Trevor gyerek annyira helyes. Rámászhatok?
-gondoltam, hogy bejön majd. Amúgy ja szerintem rámászhatsz, mert nagyon cuki.
-juj dejó.
-majd leszervezek vele neked egy talit.
-köszi, ari vagy.
Mikor beértünk az osztályterembe az egész osztály úgy nézett ránk, legfőképpen rám, mintha nem láttak volna még fehér embert, majd Ana valaki kezéből kirántott egy újságot, amiben egy olyan dolog szerepelt, amire nem számítottam.
-szia Ana.
-Ash mi van veled? Miért nem jöttél suliba?
-Ana ne mondd ki a nevem sehol publikusan, mert rám álltak az újságírók.
-micsoda?
-tegnap egy kis tizenéves letámadott, hogy az apja újságíró és hogy rá fognak jönni és be fogják tudni bizonyítani, hogy úgyis együtt vagyok Dylannel és mondta Dyl, hogy ne menjek sehova, mert minden lépésünket követik és ha bármi olyat látnak, ami félreérthető, akkor címlapra kerülünk.
-azta rohadt. Ez nagyon durva úristen.
-szóval lehet, hogy téged is le fognak támadni, vagy kérdezgetni rólam, de semmit se mondj nekik oké?
-semmit, ígérem.
-ah köszi. Basszus amúgy ez hiányzott nekem komolyan. Elegem van.
-nyugi, nem lesz semmi. Pár nap vagy hét és lecseng a dolog.
-hát remélem.
Na most, hogy nem szabad suliba mennem átmentem Anselhez.
-szia. Mivel rám vannak állva a paparazzik ezért mondta Dylan, hogy nem kéne suliba mennem ezért gondoltam, hogy átjövök téged boldogítani.
-haha jól tetted.
-jobban vagy már?
-aha, sokkal. Jót tett a teád.
-haha látod mondtam, hogy csodát tesz. Viszont majd 3-kor le kell lépnem, mert fél 4-re jön értem a taxi és az visz ki Dylanhez, mert megígértem neki, hogy kimegyek érte a reptérre.z
-oké, de vigyázzatok, ne csináljátok olyat, ami félreérthető.
-nyugi semmi olyat.
-oké.
Miután hazamentem még gyorsan átöltöztem és már meg is jött a taxi. Elindultunk és kb 1 óra alatt ki is értünk a reptérre. Eljöhetett volna értem Trevor is. Vele legalább tudtam volna beszélgetni, de sajnos ő most nincs itthon. Mikor bementem a reptérre bevallom őszintén eléggé féltem. Ránéztem a nagy kivetítőre és láttam, hogy Dylan gépe leszállt. 10 perc múlva már láttam is ahogy jön ki a terminálból. Fogtam és a nyakába ugrottam.
-szia. Jaj de vártalak már. De basszus mi ez a haj? Szőke?
-muszáj volt, nem akartam, hogy felismerjenek. Ennyire gáz?
-csak egy kicsit. Nem vészes. Najó de, nagyon. De nembaj még ígyis bejössz haha.
-ez a lényeg.
-ahh amúgy olyan jó, hogy végre ittvagy, már elegem van ebből a paparazzis szarokból.
-jaj tudom, de mostmár itt vagyok. Nyugi, megoldjuk.
-köszi.
-ja és itt a meglepetésed.
Odaadott egy hógömböt.
-úristen Dylan köszönöm. Annyira édes vagy.
-látod így mostmár neked is van egy hógömböd tőlem.
Fogtam és egy nagy puszit nyomtam az arcára.
-basszus ajj ezt nem itt kellett volna.
-nyugi szerintem senki nem látta, meg amúgyis, nem hiszem, hogy így felismernek. És nem is tudják, hogy ma jövök.
-huh akkor jó. Na de gyere menjünk.
Viszont balszerencsénkre mikor odaértünk Dyl házához egy csapat újságíró fogadott minket.
-maradj a kocsiba.
-késő. Megláttak.
-elintézem.
Fogta Dylan és eltörte az egyik újságíró kameráját. Nagyon durva volt. Mikor mindenki felszívódott Dylan újra beszállt a kocsiba.
-figyelj, ide tud érted jönni Ansel?
-felhívom. Amúgy a meglepetésem ott van a szobádba. Remélem örülni fogsz neki.
Gyorsan fel is hívtam Anselt, hogy mentsen meg haha.
-édes, figyi ide tudsz értem jönni Dylanhez, mert ha az a kocsi visz haza amivel Dylannel jöttünk, akkor megtudják, hogy hol lakok.
-persze mindjárt megyek érted nyugi.
Pár perc múlva ide is ért értem Ansel.
-ahh köszi, hogy idejöttél.
-ugyan. Na és most hova menjünk?
-fogalmam sincs.
-gyere menjünk el Anahoz.
-oké. Hátha nála nem keresnek.
Elmentünk Anahoz és szerencsére az úton nem találkoztunk senkivel.
-szia Ana ahh dejó, hogy itthon vagy. Itt aludhatok nálad?
-persze de miaz?
-áh nem tudok hazamenni, mert akkor rájönnek, hogy hol lakok?
-amúgy kérdezősködtek a suliba?
-igen, de nem mondtam semmit.
-dejó. Köszi.
-na akkor én megyek is, mert még elég szarul vagyok, ha bármi van hívj nyugodtan Ash és akkor jövök.
-oké.
Ajj remélem itt már nem fognak rámtalálni az újságírók. Tényleg fel is kéne gyorsan hívnom Dylant, hogy akkor holnap menjek e suliba vagy mi legyen.
-szia. sikeresen ideértem Anahoz, remélem itt nem fognak keresni, de amúgy azért kerestelek, mert azt akartam kérdezni, hogy holnap menjek suliba? vagy maradjak még?
-fúú szerintem menj, legalábbis így nem lenne olyan feltűnő, mert ha most nem mész hetekig, akkor azt fogják hinni, hogy tényleg azért nem mész suliba, mert együtt vagy velem.
-oké, akkor elmegyek.
-beszélek majd a tanáraiddal, hogy ne kérjék a héten számon tőled az anyagokat, mert ilyen állapotba nem tudsz tanulni.
-oké köszi.
-amúgy el is felejtettem, köszönöm az ajándékot, nagyon tetszik.
-örülök, hogy tetszik. Sokat dolgoztam vele.
-elhiszem, de basszus amúgy te is elmehetél paparazzinak ha ilyen képeket csinálsz haha.
-kitudja, még meggondolom és akkor majd olyan benfentes képekhez juttatom hozzá az újságokat amivel egy csomó pénzt kereshetek. ez nem is rossz ötlet. Najó nem.
-viszont most megyek, mert Trevor is megjött. Hívj bármi van.
-oké. szia. puszilom Trevort.
-átadom.
Miután beszéltem Dylannel Ana jól kifaggatott.
-na mesélj, mi volt?
-áh semmi csak képzeld, mikor jöttünk haza Dyalnnel a reptérről, akkor a házánál már egy csomó paparazzi állt és Dyl az egyiknek a kameráját össze is törte. szóval gondolhatod. De már eléggé elegünk van ebből az egészből.
-azta az durva.
-gondolhatod. na de majd lecseng ez az egész.. Legalábbis remélem.
-nyugi nem lesz semmi. De amúgy szereted? Megér neked ennyit ez az egész? Mármint, hogy ha szakítanál Ansellel és felvállalnátok Dylannel, hogy együtt vagytok, akkor békén hagynának.
-tudom, sokszor elgondolkodtam már ezen, de én szeretem Anselt. De Dylant is.
-hát nemtudom, majd lesz valahogy.
Amíg Ananál voltam kihasználtuk, hogy együtt vagyunk és megnéztünk pár csajos filmet, majd mikor már teljesen elfáradtunk elmentünk aludni. Másnap reggel mikor felkeltem nagyon izgultam. Láttam, hogy hívott Dyl, úgyhogy felhívtam.
-szia.
-jóreggelt. Csak azért hívtalak, hogy értetek küldöm Trevort és majd ő elvisz titeket suliba.
-oké , köszi. Mikorra ér ide?
-már nálatok van elvileg, vagyis Ananál, úgyhogy készülődjetek.
-oké 5 perc és készen vagyunk.
Gyorsan még megfésülködtem, meg felhúztam a cipőm és elindultunk a kocsihoz.
-szia Trevor mizu? Ja amúgy ő itt Ana.
-sziasztok. Áh hallod kivagyok, ma is már reggelről az újságírók ott álltak az ajtó előtt.
-fúú az elég gáz. És Dyl jól van?
-ja jól van, de amúgy az a haj neki borzasztó.
-miért milyen a haja? -szólt közbe Ana.
-szőke lett csak azért, hogy ne ismerjék föl, de mivel így is megismerték ezért majd mondom neki, hogy legyen újra barna. Vagy ha mindenképpen mást akar, akkor fekete.
-azta, kiváncsi vagyok milyen lehet úgy.
-majd megnézed, suli után mondom neki, hogy jöjjön ide hozzád aztán majd megnézed.
-oké.
-na csajok ideértünk.
-köszi Trevor. Majd írok ha végeztünk.
-oké. Sziasztok.
-szia.
Miután kiszálltunk a kocsiból Ana rögtön szóvá tette, hogy Trevor milyen édes.
-hallod Ash, ez a Trevor gyerek annyira helyes. Rámászhatok?
-gondoltam, hogy bejön majd. Amúgy ja szerintem rámászhatsz, mert nagyon cuki.
-juj dejó.
-majd leszervezek vele neked egy talit.
-köszi, ari vagy.
Mikor beértünk az osztályterembe az egész osztály úgy nézett ránk, legfőképpen rám, mintha nem láttak volna még fehér embert, majd Ana valaki kezéből kirántott egy újságot, amiben egy olyan dolog szerepelt, amire nem számítottam.
Chapter 10
Másnap mikor felkeltem láttam, hogy volt Anseltől pár nem fogadott hívásom. Fel is hívtam őt.
-szia. Neharagudj, hogy nem hívtalak tegnap, de nagyon későn értem haza.
-semmi baj, csak azért hívtalak, mert nem megyek ma suliba, mert bekaptam valami vírust.
-ó basszus, ha végeztem felmegyek hozzád.
-oké. Szia.
-szia.
Miután beszéltem Ansellel írtam egy SMS-t Dylannek.
⚪️szia Dyl. Na mizu? Sikeresen odaértél Londonba?
⚫️szia. Igen, most lett vége a megbeszélésnek, még csinálunk egy portfóliót utána meg Párizsba megyek, de kedden délután jövök vissza.
⚪️de kár, hogy nem jössz ma haza.:( hozz nekem valamit Londonból.
⚫️már vettem neked valamit.:) de nyugi kedden már jövök. Kijössz értem a reptérre?
⚪️attól függ, hogy délután mikor, mert 3-kor végzek suliba.
⚫️5-re ér be a gépem.
⚪️akkor szerintem ki tudok menni. De majd addig még beszélünk.
⚫️oké.
Annyira elmerültem a nagy SMS-ezésbe Dylannel, hogy majdnem elkéstem suliból. Mire beértem pont becsöngettek.
-Ash fáradtnak és elég nyúzottnak tűnsz. Tuti nem aludtál semmit. Mibaj? Ennyire rosszul fogadta a hírt Dylan?
-hát basszus nem fogod elhinni. Miután Ansellel csináltuk tudod azután elaludtunk és úgy volt, hogy 8 körül találkozok Dylannel, de elaludtam és 10-kor keltem fel és elmentem hozzá, de nem volt ott, mert elment a reptérre és nem vette fel a telefont és azt hittem, hogy megharagudott rám amiért nem hívtam meg ilyenek és kiderült, hogy csak azért hívott, hogy mondja, hogy nem fogunk tudni találkozni, mert Londonba kell utazni egy megbeszélésre és elmentem hozzá Trevorral a haverjával a reptérre és még épphogy sikerült elérni őt és fú. Szóval hajnalba értem haza, úgyhogy gondolhatod.
-azta, az meleg. Na és milyen volt? Mármint az.
-fú basszus nagyon jó volt.
Épphogy befejeztük a beszélgetést bejött Mr. Gebblar tanár úr a francia tanárunk.
-vegyétek elő a füzetet, röpdolgozat.
Uh basszus semmit sem tanultam. Hát ez nagyon szép lesz. Mikor kiosztotta a dolgozatokat és megláttam enyhén lesokkoltam ugyanis megláttam Dylan nevét. Ana rögtön meg is bökött.
-baszki Ash szólj a tanárnak, hogy ismered Dylant és hívd fel. Milyen menő lenne már.
-basszus ez atom ötlet.
Fogtam és felnyújtottam a kezem.
-mondja Miss Jones.
-Mr. Gebblar csak azt szeretném mondani, hogy maga állította össze a feladatlapot?
-igen. Miért kérdi?
-csupán azért, mert akkor maga ismeri Dylan Greenwald-ot.
-igen ismerem, ki ne ismerné, elég híres model, de nem értem mire akarsz kilyukadni.
-csupán arra szeretnék, hogy a legjobb barátom Dyl és, hogy kaphatnék e plusz pontokat ha felhívom őt most Skypeon.
-ugyan Miss Jones ne nevettessen, ugye ezt maga sem gondolhatja komolyan. Kizárt, hogy ismeri.
-adjon egy esélyt.
-rendben, akkor mindenki leteszi a tollát és nem ír semmit.
Kimentem a teremből és felhívtam Dylant. Hallottam, hogy egész osztály hallgatózott.
-szia Ash na mizu?
-szia ahh dejó, hogy felvetted, ráérsz kb 10 percre?
-neked bármeddig ráérek.
-na szóval az van, hogy francia órám van és dolgozatot írunk és a te neved volt benne az egyik feladatba és mondtam a tanáromnak, hogy ha el tudom érni, hogy Skypeolj velem az osztály előtt, akkor adjon nekem plusz pontokat, és azt mondta, hogy nem hisz nekem, mert hogy tuti nem ismerlek, de ha bebizonyítom, akkor kapok plusz pontokat. Na benne vagy?
-benne, persze.
-na akkor mindjárt bemegyek a terembe és hívlak.
-oké.
Úristen dejó, hogy belement.
-na beszéltél vele? -kérdezte cinikusan.
-igen. És véletlenül épp van pár perce, mert amúgy Londonban van egy megbeszélésen.
Miután ezt elmondtam felhívtam Dylt. A szívem a torkomban dobogott. Mikor felvette a Skypeot Dylan és megjelent a képe a kivetítőn mindenkinek elállt a szava.
-szia Ash édes, szóval ők az osztálytársaid. Sziasztok én Dylan vagyok és Ash mondta, hogy benne vagyok a dogátokba. Na mizu? Van pár percem kérdezhettek nyugodtan, mert ittvagyok Londonban a reptéren, most megyek Párizsba.
Az egész osztály el volt ájulva és kérdezgetett tőle, majd utána elköszöntünk egymástól.
-na viszont nekem most mennem kell, Ash téged majd még hívlak, hogy akkor mikor végzek, a többieknek meg je vous souhaite du succès (sok sikert) a dogához.
Hát ez nagyon atom volt.
-nos Miss Jones ezt nem gondoltam volna.
-hát Mr. Gebblar mostmár ön is látja, hogy jobb lenne, ha nem kételkedne bennem, mert elég jó kapcsolataim vannak.
-rendben, amit ígértem betartom és most, hogy már csak 10 perc van az órából nem írjuk meg a dolgozatot.
-köszönöm.
Ahogy végeztem a suliba és mentem haza fel is hívtam Dylant.
-szia Dyl. Ráérsz megint?
-szia Ash, persze mondd.
-csak annyi, hogy köszi mindent, cuki vagy.
-ugyan semmiség.
-amúgy van egy meglepetésem számodra ha hazajössz.
-és mi az a meglepetés?
-az titok haha nem szeded ki belőlem.
-hát jó, amúgy nekem is van egy meglepetésem számodra.
-és neked milyen meglepetésed van számomra?
-titok, ha te sem mondod el, akkor énsem.
-na ez jogos. Na de most leraklak, mert fel kell hívnom Anselt, mert beteg szegény.
-üzenem neki, hogy jobbuljon.
-átadom neki. Szia.
-szia.
Mikor leraktam láttam, hogy egy csaj követ és le akar szólítani.
-öhm szia. Szeretnél valamit?
-szia. Semmi, csak azt szeretném kérdezni, hogy te hogyhogy ismered Dylan Greenwaldot?
-gyerekkori legjobb barátom, szinte olyan mint, ha a bátyám lenne.
-de jó neked. Annyira mázlista vagy. Megadod a telefonszámát?
-figyelj azt sem tudom, hogy ki vagy és nem hiszem, hogy Dyl örülne neki, ha mindenféle idegennek megadnám a számát. Bocsi.
-hát jó, így is játszhatunk, ha nem adod meg rádküldöm a paparazzikat és címlapra kerülsz, hogy együtt vagytok Dylannel. Újságíró az apám. Kihallgattak a beszélgetéseteket, nem vagyok hülye, tudom, hogy van köztetek valami.
-édes drága akárki, tudod nekem van barátom és őt szeretem mindennél jobban. Dylan, mint már mondtam, a legjobb haverom. Ennyi. És amúgyis semmi közöd hozzá. És ha megbocsátasz megyek, mert vár a barátom, aki beteg.
-nem úszod meg ilyen könnyen.
-ne fenyegess, amúgyis kb 12 éves ha vagy és nincs semmi bizonyítékod.
-majd meglátjuk.
Hát ezt nem hiszem el. Ki lehet ez az idióta? Nem hiszem el. Gyorsan elmentem Anselhez.
-szia édes, dejó látni. De mibaj? Miért vagy ilyen ideges?
-képzeld ma suliba franciából dogát írtunk és Dylan is benne volt és felhívtam őt Skypeon az osztály előtt plusz pontokért és ezután mikor jöttem haza egy kis tizenéves letámadott, hogy az apja újságíró és hogy címlapra fogok kerülni Dylannel, mert hogy tuti együtt vagyunk, meg hogy meg fogom bánni. De elpofáztam neki, hogy legjobb barátok vagyunk és ennyi, de nem hitt nekem, meg mondtam, hogy te is itt vagy nekem, és most nemtudom mit csináljak.
-gyere nyugodj meg, nem lesz semmi, hívd föl Dylant, majd ő elintézi.
-hát nagyon remélem. Na de előbb beszéljünk rólad, hogy vagy? Jobban vagy már? Elég szarul nézel ki basszus.
-áh már kicsivel jobban vagyok.
-főzök neked egy teát, az jót tesz.
-édes vagy.
Miután főztem teát Anselnek, meg beszélgettem vele azután hazamentem és első dolgom az volt, hogy felhívjam Dylant.
-szia Dylan nagyon fontos ügyben kereslek segíts!
-mibaj Ash?
-képzeld mikor jöttem haza egy kis tizenéves letámadott, hogy az apja újságíró és hogy címlapra fogok kerülni veled, mert hogy tuti együtt vagyunk, meg hogy meg fogom bánni. De elpofáztam neki, hogy legjobb barátok vagyunk és ennyi, de nem hitt nekem, meg mondtam, hogy Ansellel járok és most nemtudom mit csináljak.
-ettől féltem, itt is megtaláltak, nem akartalak téged is belevinni ebbe, de innentől nagyon kell figylned, mert minden lépésünket követni fogja a sajtó és ahogy lát olyat, ami egy picit is félreérthető már megy is a címlapra.
-basszus ezt nem hiszem el. Mindegy nembaj, csak ugye Anselt ez nem fogja érinteni?
-nemtudom, szerintem nem. Megpróbálok intézkedni. De holnap semmiképpen se menj suilba.
-oké, de akkor érted hogy megyek ki?
-kiküldetek érted egy taxit és az elhoz a reptérre.
-oké.
Hát ez csúcs. Ez kellett nekem, újságírók hada. De legalább megúszom a sulit. Annyira sok volt nekem ez a nap, hogy inkább lefeküdtem aludni, mert tegnap úgysem aludtam semmit.
-szia. Neharagudj, hogy nem hívtalak tegnap, de nagyon későn értem haza.
-semmi baj, csak azért hívtalak, mert nem megyek ma suliba, mert bekaptam valami vírust.
-ó basszus, ha végeztem felmegyek hozzád.
-oké. Szia.
-szia.
Miután beszéltem Ansellel írtam egy SMS-t Dylannek.
⚪️szia Dyl. Na mizu? Sikeresen odaértél Londonba?
⚫️szia. Igen, most lett vége a megbeszélésnek, még csinálunk egy portfóliót utána meg Párizsba megyek, de kedden délután jövök vissza.
⚪️de kár, hogy nem jössz ma haza.:( hozz nekem valamit Londonból.
⚫️már vettem neked valamit.:) de nyugi kedden már jövök. Kijössz értem a reptérre?
⚪️attól függ, hogy délután mikor, mert 3-kor végzek suliba.
⚫️5-re ér be a gépem.
⚪️akkor szerintem ki tudok menni. De majd addig még beszélünk.
⚫️oké.
Annyira elmerültem a nagy SMS-ezésbe Dylannel, hogy majdnem elkéstem suliból. Mire beértem pont becsöngettek.
-Ash fáradtnak és elég nyúzottnak tűnsz. Tuti nem aludtál semmit. Mibaj? Ennyire rosszul fogadta a hírt Dylan?
-hát basszus nem fogod elhinni. Miután Ansellel csináltuk tudod azután elaludtunk és úgy volt, hogy 8 körül találkozok Dylannel, de elaludtam és 10-kor keltem fel és elmentem hozzá, de nem volt ott, mert elment a reptérre és nem vette fel a telefont és azt hittem, hogy megharagudott rám amiért nem hívtam meg ilyenek és kiderült, hogy csak azért hívott, hogy mondja, hogy nem fogunk tudni találkozni, mert Londonba kell utazni egy megbeszélésre és elmentem hozzá Trevorral a haverjával a reptérre és még épphogy sikerült elérni őt és fú. Szóval hajnalba értem haza, úgyhogy gondolhatod.
-azta, az meleg. Na és milyen volt? Mármint az.
-fú basszus nagyon jó volt.
Épphogy befejeztük a beszélgetést bejött Mr. Gebblar tanár úr a francia tanárunk.
-vegyétek elő a füzetet, röpdolgozat.
Uh basszus semmit sem tanultam. Hát ez nagyon szép lesz. Mikor kiosztotta a dolgozatokat és megláttam enyhén lesokkoltam ugyanis megláttam Dylan nevét. Ana rögtön meg is bökött.
-baszki Ash szólj a tanárnak, hogy ismered Dylant és hívd fel. Milyen menő lenne már.
-basszus ez atom ötlet.
Fogtam és felnyújtottam a kezem.
-mondja Miss Jones.
-Mr. Gebblar csak azt szeretném mondani, hogy maga állította össze a feladatlapot?
-igen. Miért kérdi?
-csupán azért, mert akkor maga ismeri Dylan Greenwald-ot.
-igen ismerem, ki ne ismerné, elég híres model, de nem értem mire akarsz kilyukadni.
-csupán arra szeretnék, hogy a legjobb barátom Dyl és, hogy kaphatnék e plusz pontokat ha felhívom őt most Skypeon.
-ugyan Miss Jones ne nevettessen, ugye ezt maga sem gondolhatja komolyan. Kizárt, hogy ismeri.
-adjon egy esélyt.
-rendben, akkor mindenki leteszi a tollát és nem ír semmit.
Kimentem a teremből és felhívtam Dylant. Hallottam, hogy egész osztály hallgatózott.
-szia Ash na mizu?
-szia ahh dejó, hogy felvetted, ráérsz kb 10 percre?
-neked bármeddig ráérek.
-na szóval az van, hogy francia órám van és dolgozatot írunk és a te neved volt benne az egyik feladatba és mondtam a tanáromnak, hogy ha el tudom érni, hogy Skypeolj velem az osztály előtt, akkor adjon nekem plusz pontokat, és azt mondta, hogy nem hisz nekem, mert hogy tuti nem ismerlek, de ha bebizonyítom, akkor kapok plusz pontokat. Na benne vagy?
-benne, persze.
-na akkor mindjárt bemegyek a terembe és hívlak.
-oké.
Úristen dejó, hogy belement.
-na beszéltél vele? -kérdezte cinikusan.
-igen. És véletlenül épp van pár perce, mert amúgy Londonban van egy megbeszélésen.
Miután ezt elmondtam felhívtam Dylt. A szívem a torkomban dobogott. Mikor felvette a Skypeot Dylan és megjelent a képe a kivetítőn mindenkinek elállt a szava.
-szia Ash édes, szóval ők az osztálytársaid. Sziasztok én Dylan vagyok és Ash mondta, hogy benne vagyok a dogátokba. Na mizu? Van pár percem kérdezhettek nyugodtan, mert ittvagyok Londonban a reptéren, most megyek Párizsba.
Az egész osztály el volt ájulva és kérdezgetett tőle, majd utána elköszöntünk egymástól.
-na viszont nekem most mennem kell, Ash téged majd még hívlak, hogy akkor mikor végzek, a többieknek meg je vous souhaite du succès (sok sikert) a dogához.
Hát ez nagyon atom volt.
-nos Miss Jones ezt nem gondoltam volna.
-hát Mr. Gebblar mostmár ön is látja, hogy jobb lenne, ha nem kételkedne bennem, mert elég jó kapcsolataim vannak.
-rendben, amit ígértem betartom és most, hogy már csak 10 perc van az órából nem írjuk meg a dolgozatot.
-köszönöm.
Ahogy végeztem a suliba és mentem haza fel is hívtam Dylant.
-szia Dyl. Ráérsz megint?
-szia Ash, persze mondd.
-csak annyi, hogy köszi mindent, cuki vagy.
-ugyan semmiség.
-amúgy van egy meglepetésem számodra ha hazajössz.
-és mi az a meglepetés?
-az titok haha nem szeded ki belőlem.
-hát jó, amúgy nekem is van egy meglepetésem számodra.
-és neked milyen meglepetésed van számomra?
-titok, ha te sem mondod el, akkor énsem.
-na ez jogos. Na de most leraklak, mert fel kell hívnom Anselt, mert beteg szegény.
-üzenem neki, hogy jobbuljon.
-átadom neki. Szia.
-szia.
Mikor leraktam láttam, hogy egy csaj követ és le akar szólítani.
-öhm szia. Szeretnél valamit?
-szia. Semmi, csak azt szeretném kérdezni, hogy te hogyhogy ismered Dylan Greenwaldot?
-gyerekkori legjobb barátom, szinte olyan mint, ha a bátyám lenne.
-de jó neked. Annyira mázlista vagy. Megadod a telefonszámát?
-figyelj azt sem tudom, hogy ki vagy és nem hiszem, hogy Dyl örülne neki, ha mindenféle idegennek megadnám a számát. Bocsi.
-hát jó, így is játszhatunk, ha nem adod meg rádküldöm a paparazzikat és címlapra kerülsz, hogy együtt vagytok Dylannel. Újságíró az apám. Kihallgattak a beszélgetéseteket, nem vagyok hülye, tudom, hogy van köztetek valami.
-édes drága akárki, tudod nekem van barátom és őt szeretem mindennél jobban. Dylan, mint már mondtam, a legjobb haverom. Ennyi. És amúgyis semmi közöd hozzá. És ha megbocsátasz megyek, mert vár a barátom, aki beteg.
-nem úszod meg ilyen könnyen.
-ne fenyegess, amúgyis kb 12 éves ha vagy és nincs semmi bizonyítékod.
-majd meglátjuk.
Hát ezt nem hiszem el. Ki lehet ez az idióta? Nem hiszem el. Gyorsan elmentem Anselhez.
-szia édes, dejó látni. De mibaj? Miért vagy ilyen ideges?
-képzeld ma suliba franciából dogát írtunk és Dylan is benne volt és felhívtam őt Skypeon az osztály előtt plusz pontokért és ezután mikor jöttem haza egy kis tizenéves letámadott, hogy az apja újságíró és hogy címlapra fogok kerülni Dylannel, mert hogy tuti együtt vagyunk, meg hogy meg fogom bánni. De elpofáztam neki, hogy legjobb barátok vagyunk és ennyi, de nem hitt nekem, meg mondtam, hogy te is itt vagy nekem, és most nemtudom mit csináljak.
-gyere nyugodj meg, nem lesz semmi, hívd föl Dylant, majd ő elintézi.
-hát nagyon remélem. Na de előbb beszéljünk rólad, hogy vagy? Jobban vagy már? Elég szarul nézel ki basszus.
-áh már kicsivel jobban vagyok.
-főzök neked egy teát, az jót tesz.
-édes vagy.
Miután főztem teát Anselnek, meg beszélgettem vele azután hazamentem és első dolgom az volt, hogy felhívjam Dylant.
-szia Dylan nagyon fontos ügyben kereslek segíts!
-mibaj Ash?
-képzeld mikor jöttem haza egy kis tizenéves letámadott, hogy az apja újságíró és hogy címlapra fogok kerülni veled, mert hogy tuti együtt vagyunk, meg hogy meg fogom bánni. De elpofáztam neki, hogy legjobb barátok vagyunk és ennyi, de nem hitt nekem, meg mondtam, hogy Ansellel járok és most nemtudom mit csináljak.
-ettől féltem, itt is megtaláltak, nem akartalak téged is belevinni ebbe, de innentől nagyon kell figylned, mert minden lépésünket követni fogja a sajtó és ahogy lát olyat, ami egy picit is félreérthető már megy is a címlapra.
-basszus ezt nem hiszem el. Mindegy nembaj, csak ugye Anselt ez nem fogja érinteni?
-nemtudom, szerintem nem. Megpróbálok intézkedni. De holnap semmiképpen se menj suilba.
-oké, de akkor érted hogy megyek ki?
-kiküldetek érted egy taxit és az elhoz a reptérre.
-oké.
Hát ez csúcs. Ez kellett nekem, újságírók hada. De legalább megúszom a sulit. Annyira sok volt nekem ez a nap, hogy inkább lefeküdtem aludni, mert tegnap úgysem aludtam semmit.
Chapter 9
-na és akkor most mit csináljunk Dylan? Én szeretem Anselt, de basszus téged is, most mit csináljak, én képtelen vagyok dönteni.
-nemtudom, fogalmam sincs. Najó van fogalmam, mert nyilván ha önző lennék, akkor mondanám, hogy válassz engem, de nem akarom, mert látom, hogy boldogok vagytok Ansellel.
-figyelj, adj egy napot, átgondolom a dolgokat.
-rendben, addig is, kaphatok egy búcsú csókot?
-jaj Dyl ne csináld, tudod jól, hogy mennyire szertnélek megcsókolni, erre meg még provokálsz, és amúgy is honnan tudod, hogy búcsú csók?
-érzem.
-Dyl ezt majd én eldöntöm. Kérlek higyj nekem!
-oké. De akkor én most megyek is, hagylak gondolkodni meg minden szóval majd hívj, ja és Anselnek el fogod mondani ami történt köztünk?
-nem, jobb neki, ha nemtud róla.
-jó, akkor lakat a számon.
-köszönöm, majd szerintem olyan 8 körül írok, hogy akkor hol találkozzunk meg ilyenek.
-rendben. Szia.
-szia.
Basszus basszus basszus na igen, ez amire nem számítottam. Életemben nem gondoltam volna, hogy Dylan meg fog csókolni. Olyan szinten hirtelen ért, de basszus az gáz ha nagyon élveztem?! Vele sokkal másabb volt, mint Ansellel. Most jó nagy slamasztikába keveredtem, hogy válasszak két ember között? Mindkettő szeret, én is mindkettőt szeretem, de az egyiket jobban. Azthiszem a legjobb az lesz ha átmegyek Anahoz. Fogtam magam és el is indultam hozzá. Mire odaértem hozzá, már teljesen kisírt volt a szemem.
-Ash mi baj? Ha Ansel csinálta megverem.
-jaj dehogy, az lett volna a legjobb, ha Ansel csinálja - mondtam zokogva.
-akkor ki volt? Ugye nem?
-de.
-és mit csinált? Megbántott?
-pont az ellentéte. Csókolóztunk és azt mondta, hogy szeret, szerelemből. És mondtam neki, hogy még ma választ adok, hogy kit választok őt vagy Anselt, de ez nekem olyan nehéz, én ezt nem bírom.
-micsoda? Aztapicsa. Basszus. Ehhez nekem innom kell valami. Várj hozok egy kis vodkát.
-jaj ne, mert akkor most fogok odamenni Anselhez meg fogom neki mondani, hogy mi történt Dyl és köztem. És nem akarom, hogy megtudja.
-szóval akkor szereted Anselt.
-szeretem basszus, de Dylant is, meg ő a gyerekkori első szerelmem ajj. Mit csináljak?
-hát figyelj nemtudom mi lenne a legjobb.
-megvan mit fogok csinálni. Ansellel maradok, mert nem azért harcoltam érte, hogy most eldobjam és ha Dylan tényleg szeret, akkor megvár és ha már nem leszek együtt Ansellel, akkor az övé, vagyok, de addig felejtsen el.
-hmm. De szerinted várni fog rád?
-nemtudom, remélem.
-akkor menj azonnal most Anselhez és mondd meg annak az idiótának, hogy kurvára becsüljön meg, mert én szemrebbenés nélkül Dylant választottam volna.
-hát épp ezaz, hogy ki az az idióta, aki nem Dylant választja? Hát persze, hogy én, de nem érdekel, ha szeret, akkor vár.
Fogtam magam, el is indultam Anselhez. Annyira féltem. Mikor megérkeztem hozzá bekopogtam.
-édes szia. Gyere be. Hiányoztál.
-te is nekem.
-meddig maradsz? Van kedved valahova elmenni?
-maradok szerintem estig, itt aludni nem tudok sajnos, mert van még egy kis elintéznivalóm Anaval.
-ja csajos ügyek? Oké. Nekem jó, ha nem azzal a Dylan gyerekkel lógsz.
-Ansel mikor érted már meg, hogy én téged szeretlek? Ha nem szeretnélek, már rég Dylannel smárolnék valahol. De ehelyett itt vagyok veled. Nem elég meggyőző?
-de, és neharagudj, de tudod, hogy eléggé féltékeny vagyok, mert félek, hogy elveszítelek.
-nem fogsz. Ígérem. De csak akkor ha nem leszel féltékeny, mert ha ilyen vagy, akkor adok rá okot, hogy féltékeny legyél és akkor végre jogosan leszel az.
-haha nem kell köszi. Nem leszek féltékeny. Na de mihez lenne kedved?
-le akarok veled feküdni.
-most?
-most azonnal.
-régóta várok már erre. De nem akarod, hogy különleges legyen? Mármint, hogy neked ez az első és érted.
-jaj de cuki vagy. Akkor tudodmit? Én addig elmegyek sétálok egyet, te meg készülj elő mindennel.
-oké. De nem lesz rövid idő.
-nembaj, akkor átmegyek addig Anahoz.
-oké.
Fú basszus én tényleg le fogok feküdni Ansellel? Najó lehet ez csak egy elhamarkodott döntés volt, de tudjátok mit? Nem érdekel, egyszer élünk. Elindultam megint Anahoz, szerintem már kivan tőlem haha.
-Ana Ana nem fogod elhinni.
-már találgatni sem merek, mondd mivan.
-le fogok feküdni Ansellel.
-mi a picsa? Azta. De akkor miért vagy itt? Ne mondd, hogy csak azért jöttél el ide, hogy elújságold, mert akkor nagyon hülye vagy haha.
-jaj dehogy, most készíti elő nekem a terepet, mert azt mondta, hogy azt akarja, hogy különleges legyen nekem az első alkalom.
-de aranyos. Micsoda lovagod van. De akkor, hogy fogod elmondani Dylnek, hogy hogy döntöttél?
-azt mondtam Asnelnek, hogy nem tudok maradni este, mert veled kell elintéznem pár csajos dolgot.
-csajos dolog?
-nem jutott más eszembe. Azért mégse mondhattam, hogy figyi nem maradok este, mert éppen a másik szerelmemnek mondom, hogy téged választalak helyette.
-najó ez igaz.
-és amúgy felkészültél rá?
-nem, egyáltalán nem. És kicsit félek is.
-ne félj, jó lesz.
-hát remélem.
Ebben a pillanatban meg is csörrent a telefonom. Ansel volt az.
-szia édes. Kész vagyok, gyere.
-sietek.
Basszus basszus és ismét basszus. Félek.
-na kész van? -kérdezte Ana.
-aha, úgyhogy én most megyek is.
-aztán csak ügyesen.
-igyekszem.
Úgy szakadtam Anselhez ahogy csak tudtam. Csodálom, hogy nem izzadtam le. Mikor bekopogtam Ansel egy kendővel állt a kezében.
-ez mire kell? Valami szadomazó eszköz?
-jaj dehogy, csak ezzel ötök be a szemed, hogy ne láss.
-ja az más.
Fogta bekötötte a szemem és felvezetett a szobájába.
-na készen állsz? Mert akkor leveheted.
-igen készen állok.
Levettem a kendőt és egyszerűen nem hittem a szememnek. A szoba tele volt dobálva rózsaszirommal. Gyertyák voltak mindenhol.
-Ansel úristen, ezt nem hiszem el. Ez annyira gyönyörű. Köszönöm.
Fogtam magam és lefeküdtem az ágyra, majd Ansel hevesen csókolni kezdett, majd levettem a pólóm, ő a gatyáját és pár másodperc múlva már mindketten meztelenek voltunk.
-készen állsz?
-készen.
-ne félj. Jó lesz, gyengéd leszek.
-szeretek.
-énis szeretlek.
Gyengéden beletúrt a hajamba, majd elkezdett simogatni és csókolgatni az egész testemet. Aztán megtörtént. Hihetetlen volt, és éreztem, hogy jól döntöttem.
-Ansel mindennél jobban szeretlek.
-énis téged Ashley.
-köszönök mindent, egyszerűen tökéletes volt.
-mikorra kell menned Anahoz?
-8 körül, szóval addig még pár óránk. Mit csináljunk?
-neked mihez lenne kedved édes?
-legszívesebben csak feküdnék melletted egész nap.
-akkor maradjunk itthon és pihenjünk.
-oké.
Maradtunk az ágyban a hátralévő időben és szépen el is aludtunk. Mikor felkeltem Ansel még aludt és én rögtön az órámra néztem. 10 óra van basszus nem hiszem el. Volt 5 nem fogadott hívásom Dylantől. Fogtam magam gyorsan felöltöztem, hagytam Anselnek egy papírt amin ez állt:
"Ansel neharagudj, elaludtunk, és Ana 10-szer hívott vár rám, el kellett mennem, de téged nem akartalak felébreszteni. Nagyon szeretlek. Majd hívlak."
Mikor már kicsit elhagytam Anselék házát felhívtam Dylant. Nem vette föl. Basszus mi a francért nem veszi fel? Fogtam magam és elszaladtam a lakására, de mikor kopogtam a szobatársa nyitott ajtót.
-szia. Dylan itthon van?
-szia. Már a reptéren van. Elutazott, de hogy hová azt nem mondta. Egész nap ideges volt és valakit hívott egy csomószor majd nemsokkal utána mondta, hogy elutazik.
-basszus. De mikor indult el? Szerinted elérem még?
-nemtudom, kb fél órája indult el.
-azonnal utána kell mennem. Kérlek segíts.
- oké de várj. Ugye te vagy Ashley?
-igen. És tuti miattam ment el, de én nem akartam tőle így elválni, de kérlek induljunk, a kocsiba elmondom mindent.
-oké, akkor máris hozom a kulcsot és mehetünk.
Elindultunk, majd elkezdtem mesélni a sztorit Trevornak.
-na szóval akkor úgy volt, hogy ugye van Dylan és kiskorunkban legjobb barátok voltunk, de elköltöztek és onnantól kezdve nem beszéltünk, majd most írt, hogy visszaköltözik ide és akkor a régi emlékek feltörtek bennem, mert ugye én szerelmes voltam és vagyok is belé, viszont pont mielőtt írt, hogy visszajön azelőtt jöttem össze a barátommal és áh érted na és akkor ma áthívtam és megcsókoltuk egymást és elmondta, hogy ő is szerelmes belém, de én mondtam neki, hogy adjon időt, mert nem tudom, hogy mit csináljak, mert szeretem őt is de a barátomat Anselt is és úgy volt, hogy ma 8 körül hívom és akkor találkozunk és elmondom neki, hogy hogy döntöttem, de elaludtam és nem hallottam, hogy hívott és ahogy felkeltem már jöttem is ide. Hát nagyjából ennyi de huh teljesen kifáradtam.
-azta. És? Hogy döntöttél?
-hát épp ez a ciki, hogy nem őt választottam, vagyis hát ugye mivel nemrég jöttem össze a barátommal nem akarok már most faképnél hagyni, mármint érted és Dylannek azt terveztem, hogy azt mondom, hogy ha tényleg szeret, akkor megvár, mert én nagyon szeretem őt, és amint vége Ansellel máris az övé vagyok, de ez így annyira rossz, mert mivan ha évek lesznek? Vagy nem fog rám várni?
-biztos várni fog rád.
-hát nemtudom, remélem. De szerinted jól döntöttem?
-én nemtudom. Ha te jónak látod, akkor igen.
Abban a pillanatban elkezdtem sírni. Úgy sírtam, mint még soha.
-ne sírj Ashley, nem lesz semmi baj. És most menj, keresd meg Dylant.
-oké.
Letöröltem a könnyeim, de ahogy letörötem, máris újra sírni kezdtem. Beszaladtam a reptérre, de annyira nagy volt, és féltem, hogy nem fogom megtalálni. Csak sírtam és sírtam, majd egyszercsak megláttam. Futottam, mint az őrült, hogy elérjem Dylant, de épp akkor ment át az ellenőrző kapun.
-DYLAAAAN VÁÁÁRJ!!!! -kiabáltam teli torokból.
-Ashley?
Ki akart jönni hozzám, de a biztonsági őr nem engedte.
-uram, már nem jöhet ki, vagy elindul a gép felé, vagy ha most kijön nem szállhat föl.
-kérlek Dylan gyere ki, ne menj el!
Fogta és eltépte a jegyét és kijött hozzám.
-Ashley ne sírj kérlek ittvagyok.
-Dylan ne haragudj, hogy nem vettem föl, de elaludtam és..
Nem tudtam tovább folytatni, mert már annyira sírtam.
-nyugodj meg Ash semmi baj, nem miattad mentem volna el, épp azért hívtalak, mert lett volna egy megbeszélésem Londonban és ezért hívtalak ezt akartam elmondani.
Olyan szinten nagy kő esett le a szívemről, hogy azt el sem lehet mondani.
-el sem tudod hinni, hogy mennyire örülök ennek. Mármint, hogy nem miattam mentél el. De most hogy fogsz eljutni Londonba?
-majd azt mondom, hogy lekéstem a gépet és holnap reggel indulok, úgyis csak 10-kor lesz a megbeszélés. És mire jutottál kettőnkkel kapcsolatban?
-hát épp ezaz. Nem fogsz neki örülni, vagyis nemtudom. Az a helyzet, hogy Ansellel maradok, mert nem szeretném összetörni a szívét, viszont neked sem akarom és ha tényleg szeretsz akkor megvársz engem, mert amint szakítok Ansellel a tiéd vagyok. Nemtudom, hogy évek lesznek e vagy csak hónapok, esetleg hetek, de én számítok rád.
-várni fogok rád. Nehéz lesz, de talán valahogy kibírom, majd a munka lefoglal.
-akkor nem haragszol?
-dehogy haragszok.
-köszönöm Dylan. El nem tudod hinni milyen nehéz volt.
-elhiszem. És amúgy mivel jöttél?
-Trevor hozott ide a kocsival.
-akkor gyere ne várassuk meg.
Beszálltunk a kocsiba, egész úton beszélgettünk.
-srácok köszi mindent, de nem kell hazavinni, mert ha Ansel meglátja, hogy ti hoztatok haza kinyír, ígyis úgy tudja, hogy Anaval vagyok.
-oké. Akkor majd beszélünk.
-jójó sziasztok.
-szia.
Hát ezen is túl vagyok. El sem hiszem. Mikor hazaértem átöltöztem és be is feküdtem az ágyba és el is aludtam.
-nemtudom, fogalmam sincs. Najó van fogalmam, mert nyilván ha önző lennék, akkor mondanám, hogy válassz engem, de nem akarom, mert látom, hogy boldogok vagytok Ansellel.
-figyelj, adj egy napot, átgondolom a dolgokat.
-rendben, addig is, kaphatok egy búcsú csókot?
-jaj Dyl ne csináld, tudod jól, hogy mennyire szertnélek megcsókolni, erre meg még provokálsz, és amúgy is honnan tudod, hogy búcsú csók?
-érzem.
-Dyl ezt majd én eldöntöm. Kérlek higyj nekem!
-oké. De akkor én most megyek is, hagylak gondolkodni meg minden szóval majd hívj, ja és Anselnek el fogod mondani ami történt köztünk?
-nem, jobb neki, ha nemtud róla.
-jó, akkor lakat a számon.
-köszönöm, majd szerintem olyan 8 körül írok, hogy akkor hol találkozzunk meg ilyenek.
-rendben. Szia.
-szia.
Basszus basszus basszus na igen, ez amire nem számítottam. Életemben nem gondoltam volna, hogy Dylan meg fog csókolni. Olyan szinten hirtelen ért, de basszus az gáz ha nagyon élveztem?! Vele sokkal másabb volt, mint Ansellel. Most jó nagy slamasztikába keveredtem, hogy válasszak két ember között? Mindkettő szeret, én is mindkettőt szeretem, de az egyiket jobban. Azthiszem a legjobb az lesz ha átmegyek Anahoz. Fogtam magam és el is indultam hozzá. Mire odaértem hozzá, már teljesen kisírt volt a szemem.
-Ash mi baj? Ha Ansel csinálta megverem.
-jaj dehogy, az lett volna a legjobb, ha Ansel csinálja - mondtam zokogva.
-akkor ki volt? Ugye nem?
-de.
-és mit csinált? Megbántott?
-pont az ellentéte. Csókolóztunk és azt mondta, hogy szeret, szerelemből. És mondtam neki, hogy még ma választ adok, hogy kit választok őt vagy Anselt, de ez nekem olyan nehéz, én ezt nem bírom.
-micsoda? Aztapicsa. Basszus. Ehhez nekem innom kell valami. Várj hozok egy kis vodkát.
-jaj ne, mert akkor most fogok odamenni Anselhez meg fogom neki mondani, hogy mi történt Dyl és köztem. És nem akarom, hogy megtudja.
-szóval akkor szereted Anselt.
-szeretem basszus, de Dylant is, meg ő a gyerekkori első szerelmem ajj. Mit csináljak?
-hát figyelj nemtudom mi lenne a legjobb.
-megvan mit fogok csinálni. Ansellel maradok, mert nem azért harcoltam érte, hogy most eldobjam és ha Dylan tényleg szeret, akkor megvár és ha már nem leszek együtt Ansellel, akkor az övé, vagyok, de addig felejtsen el.
-hmm. De szerinted várni fog rád?
-nemtudom, remélem.
-akkor menj azonnal most Anselhez és mondd meg annak az idiótának, hogy kurvára becsüljön meg, mert én szemrebbenés nélkül Dylant választottam volna.
-hát épp ezaz, hogy ki az az idióta, aki nem Dylant választja? Hát persze, hogy én, de nem érdekel, ha szeret, akkor vár.
Fogtam magam, el is indultam Anselhez. Annyira féltem. Mikor megérkeztem hozzá bekopogtam.
-édes szia. Gyere be. Hiányoztál.
-te is nekem.
-meddig maradsz? Van kedved valahova elmenni?
-maradok szerintem estig, itt aludni nem tudok sajnos, mert van még egy kis elintéznivalóm Anaval.
-ja csajos ügyek? Oké. Nekem jó, ha nem azzal a Dylan gyerekkel lógsz.
-Ansel mikor érted már meg, hogy én téged szeretlek? Ha nem szeretnélek, már rég Dylannel smárolnék valahol. De ehelyett itt vagyok veled. Nem elég meggyőző?
-de, és neharagudj, de tudod, hogy eléggé féltékeny vagyok, mert félek, hogy elveszítelek.
-nem fogsz. Ígérem. De csak akkor ha nem leszel féltékeny, mert ha ilyen vagy, akkor adok rá okot, hogy féltékeny legyél és akkor végre jogosan leszel az.
-haha nem kell köszi. Nem leszek féltékeny. Na de mihez lenne kedved?
-le akarok veled feküdni.
-most?
-most azonnal.
-régóta várok már erre. De nem akarod, hogy különleges legyen? Mármint, hogy neked ez az első és érted.
-jaj de cuki vagy. Akkor tudodmit? Én addig elmegyek sétálok egyet, te meg készülj elő mindennel.
-oké. De nem lesz rövid idő.
-nembaj, akkor átmegyek addig Anahoz.
-oké.
Fú basszus én tényleg le fogok feküdni Ansellel? Najó lehet ez csak egy elhamarkodott döntés volt, de tudjátok mit? Nem érdekel, egyszer élünk. Elindultam megint Anahoz, szerintem már kivan tőlem haha.
-Ana Ana nem fogod elhinni.
-már találgatni sem merek, mondd mivan.
-le fogok feküdni Ansellel.
-mi a picsa? Azta. De akkor miért vagy itt? Ne mondd, hogy csak azért jöttél el ide, hogy elújságold, mert akkor nagyon hülye vagy haha.
-jaj dehogy, most készíti elő nekem a terepet, mert azt mondta, hogy azt akarja, hogy különleges legyen nekem az első alkalom.
-de aranyos. Micsoda lovagod van. De akkor, hogy fogod elmondani Dylnek, hogy hogy döntöttél?
-azt mondtam Asnelnek, hogy nem tudok maradni este, mert veled kell elintéznem pár csajos dolgot.
-csajos dolog?
-nem jutott más eszembe. Azért mégse mondhattam, hogy figyi nem maradok este, mert éppen a másik szerelmemnek mondom, hogy téged választalak helyette.
-najó ez igaz.
-és amúgy felkészültél rá?
-nem, egyáltalán nem. És kicsit félek is.
-ne félj, jó lesz.
-hát remélem.
Ebben a pillanatban meg is csörrent a telefonom. Ansel volt az.
-szia édes. Kész vagyok, gyere.
-sietek.
Basszus basszus és ismét basszus. Félek.
-na kész van? -kérdezte Ana.
-aha, úgyhogy én most megyek is.
-aztán csak ügyesen.
-igyekszem.
Úgy szakadtam Anselhez ahogy csak tudtam. Csodálom, hogy nem izzadtam le. Mikor bekopogtam Ansel egy kendővel állt a kezében.
-ez mire kell? Valami szadomazó eszköz?
-jaj dehogy, csak ezzel ötök be a szemed, hogy ne láss.
-ja az más.
Fogta bekötötte a szemem és felvezetett a szobájába.
-na készen állsz? Mert akkor leveheted.
-igen készen állok.
Levettem a kendőt és egyszerűen nem hittem a szememnek. A szoba tele volt dobálva rózsaszirommal. Gyertyák voltak mindenhol.
-Ansel úristen, ezt nem hiszem el. Ez annyira gyönyörű. Köszönöm.
Fogtam magam és lefeküdtem az ágyra, majd Ansel hevesen csókolni kezdett, majd levettem a pólóm, ő a gatyáját és pár másodperc múlva már mindketten meztelenek voltunk.
-készen állsz?
-készen.
-ne félj. Jó lesz, gyengéd leszek.
-szeretek.
-énis szeretlek.
Gyengéden beletúrt a hajamba, majd elkezdett simogatni és csókolgatni az egész testemet. Aztán megtörtént. Hihetetlen volt, és éreztem, hogy jól döntöttem.
-Ansel mindennél jobban szeretlek.
-énis téged Ashley.
-köszönök mindent, egyszerűen tökéletes volt.
-mikorra kell menned Anahoz?
-8 körül, szóval addig még pár óránk. Mit csináljunk?
-neked mihez lenne kedved édes?
-legszívesebben csak feküdnék melletted egész nap.
-akkor maradjunk itthon és pihenjünk.
-oké.
Maradtunk az ágyban a hátralévő időben és szépen el is aludtunk. Mikor felkeltem Ansel még aludt és én rögtön az órámra néztem. 10 óra van basszus nem hiszem el. Volt 5 nem fogadott hívásom Dylantől. Fogtam magam gyorsan felöltöztem, hagytam Anselnek egy papírt amin ez állt:
"Ansel neharagudj, elaludtunk, és Ana 10-szer hívott vár rám, el kellett mennem, de téged nem akartalak felébreszteni. Nagyon szeretlek. Majd hívlak."
Mikor már kicsit elhagytam Anselék házát felhívtam Dylant. Nem vette föl. Basszus mi a francért nem veszi fel? Fogtam magam és elszaladtam a lakására, de mikor kopogtam a szobatársa nyitott ajtót.
-szia. Dylan itthon van?
-szia. Már a reptéren van. Elutazott, de hogy hová azt nem mondta. Egész nap ideges volt és valakit hívott egy csomószor majd nemsokkal utána mondta, hogy elutazik.
-basszus. De mikor indult el? Szerinted elérem még?
-nemtudom, kb fél órája indult el.
-azonnal utána kell mennem. Kérlek segíts.
- oké de várj. Ugye te vagy Ashley?
-igen. És tuti miattam ment el, de én nem akartam tőle így elválni, de kérlek induljunk, a kocsiba elmondom mindent.
-oké, akkor máris hozom a kulcsot és mehetünk.
Elindultunk, majd elkezdtem mesélni a sztorit Trevornak.
-na szóval akkor úgy volt, hogy ugye van Dylan és kiskorunkban legjobb barátok voltunk, de elköltöztek és onnantól kezdve nem beszéltünk, majd most írt, hogy visszaköltözik ide és akkor a régi emlékek feltörtek bennem, mert ugye én szerelmes voltam és vagyok is belé, viszont pont mielőtt írt, hogy visszajön azelőtt jöttem össze a barátommal és áh érted na és akkor ma áthívtam és megcsókoltuk egymást és elmondta, hogy ő is szerelmes belém, de én mondtam neki, hogy adjon időt, mert nem tudom, hogy mit csináljak, mert szeretem őt is de a barátomat Anselt is és úgy volt, hogy ma 8 körül hívom és akkor találkozunk és elmondom neki, hogy hogy döntöttem, de elaludtam és nem hallottam, hogy hívott és ahogy felkeltem már jöttem is ide. Hát nagyjából ennyi de huh teljesen kifáradtam.
-azta. És? Hogy döntöttél?
-hát épp ez a ciki, hogy nem őt választottam, vagyis hát ugye mivel nemrég jöttem össze a barátommal nem akarok már most faképnél hagyni, mármint érted és Dylannek azt terveztem, hogy azt mondom, hogy ha tényleg szeret, akkor megvár, mert én nagyon szeretem őt, és amint vége Ansellel máris az övé vagyok, de ez így annyira rossz, mert mivan ha évek lesznek? Vagy nem fog rám várni?
-biztos várni fog rád.
-hát nemtudom, remélem. De szerinted jól döntöttem?
-én nemtudom. Ha te jónak látod, akkor igen.
Abban a pillanatban elkezdtem sírni. Úgy sírtam, mint még soha.
-ne sírj Ashley, nem lesz semmi baj. És most menj, keresd meg Dylant.
-oké.
Letöröltem a könnyeim, de ahogy letörötem, máris újra sírni kezdtem. Beszaladtam a reptérre, de annyira nagy volt, és féltem, hogy nem fogom megtalálni. Csak sírtam és sírtam, majd egyszercsak megláttam. Futottam, mint az őrült, hogy elérjem Dylant, de épp akkor ment át az ellenőrző kapun.
-DYLAAAAN VÁÁÁRJ!!!! -kiabáltam teli torokból.
-Ashley?
Ki akart jönni hozzám, de a biztonsági őr nem engedte.
-uram, már nem jöhet ki, vagy elindul a gép felé, vagy ha most kijön nem szállhat föl.
-kérlek Dylan gyere ki, ne menj el!
Fogta és eltépte a jegyét és kijött hozzám.
-Ashley ne sírj kérlek ittvagyok.
-Dylan ne haragudj, hogy nem vettem föl, de elaludtam és..
Nem tudtam tovább folytatni, mert már annyira sírtam.
-nyugodj meg Ash semmi baj, nem miattad mentem volna el, épp azért hívtalak, mert lett volna egy megbeszélésem Londonban és ezért hívtalak ezt akartam elmondani.
Olyan szinten nagy kő esett le a szívemről, hogy azt el sem lehet mondani.
-el sem tudod hinni, hogy mennyire örülök ennek. Mármint, hogy nem miattam mentél el. De most hogy fogsz eljutni Londonba?
-majd azt mondom, hogy lekéstem a gépet és holnap reggel indulok, úgyis csak 10-kor lesz a megbeszélés. És mire jutottál kettőnkkel kapcsolatban?
-hát épp ezaz. Nem fogsz neki örülni, vagyis nemtudom. Az a helyzet, hogy Ansellel maradok, mert nem szeretném összetörni a szívét, viszont neked sem akarom és ha tényleg szeretsz akkor megvársz engem, mert amint szakítok Ansellel a tiéd vagyok. Nemtudom, hogy évek lesznek e vagy csak hónapok, esetleg hetek, de én számítok rád.
-várni fogok rád. Nehéz lesz, de talán valahogy kibírom, majd a munka lefoglal.
-akkor nem haragszol?
-dehogy haragszok.
-köszönöm Dylan. El nem tudod hinni milyen nehéz volt.
-elhiszem. És amúgy mivel jöttél?
-Trevor hozott ide a kocsival.
-akkor gyere ne várassuk meg.
Beszálltunk a kocsiba, egész úton beszélgettünk.
-srácok köszi mindent, de nem kell hazavinni, mert ha Ansel meglátja, hogy ti hoztatok haza kinyír, ígyis úgy tudja, hogy Anaval vagyok.
-oké. Akkor majd beszélünk.
-jójó sziasztok.
-szia.
Hát ezen is túl vagyok. El sem hiszem. Mikor hazaértem átöltöztem és be is feküdtem az ágyba és el is aludtam.
Chapter 8
Másnap reggel felhívtam Dylant.
-szia, na hazaértél?
-szia igen.
-köszönök mindent, amit Anselnél mondtál, képzeld nem is akadt ki annyira.
-ugyan, én köszönöm, hogy kijöttél elém meg ilyenek.
-jaj Dylan vajon lehet még olyan, mint régen?
-olyan már soha nem lesz, de jobb még lehet.
-Dylan.
-igen?
-semmi, csak nem jössz át? Mint régen.
-de, felöltözök és megyek.
-oké várlak.
Hát. Igen. Meg kell neki mondanom, úgyis csak ezen rágódnék. Nem tudnék Ansellel boldog lenni, amíg nemtudom, hogy érez e irántam valamit. Kb 10 perc múlva Dylan meg is érkezett. A szívem a torkomban dobogott. Annyira izgultam.
-szia.
-szia. Gyere be. Mutatni akarok neked valamit.
-oké.
Kimentünk a kertbe és megmutattam neki az egykori búvóhelyünket.
-emlékszel még erre?
-hát hogy ne emlékeznék.
-tudod, itt csókolóztunk először.
-hogy felejthetném el.
-tudod én...
Elcsuklott a hangom és nem tudtam mit mondani. Nem voltam rá képes.
-igen?
-szóval...én...ajj nekem ez nem megy.
-mi nem megy? Ashley nekem elmondhatod. Barátok vagyunk.
-épp ez a baj. Hát nem érted? Én őrülten szerelmes vagyok beléd Dylan. Mindig is téged szerettelek és téged foglak szeretni. De ez a baj, hogy te csak barátként tekintesz rám. Ahogy elmentél, nekem az olyan volt, mintha elvesztettem volna a szívem egyik darabját, de az évek múlásával kezdtem feldolgozni erre megint megjelensz. Mikor írtál előtörtek belőlem a régi érzések. Ajj nem is tudom ezt miért mondtam el. Szánalmas vagyok. Hogy szerethettem bele a legjobb barátomba? Mégis ki az a hülye, aki beleszeret a legjobb barátjába?
-én.
-micsoda?
-jól hallottad, szerelmes vagyok beléd Ashley. És régen is szerettelek. És nem a barátnőm szakított velem, hanem én vele, mert veled akartam lenni, csak is veled.
*megcsókolt*
-második első csók?
-második első csók. Micsoda véletlen, hogy megint itt.
-a sors.
-szia, na hazaértél?
-szia igen.
-köszönök mindent, amit Anselnél mondtál, képzeld nem is akadt ki annyira.
-ugyan, én köszönöm, hogy kijöttél elém meg ilyenek.
-jaj Dylan vajon lehet még olyan, mint régen?
-olyan már soha nem lesz, de jobb még lehet.
-Dylan.
-igen?
-semmi, csak nem jössz át? Mint régen.
-de, felöltözök és megyek.
-oké várlak.
Hát. Igen. Meg kell neki mondanom, úgyis csak ezen rágódnék. Nem tudnék Ansellel boldog lenni, amíg nemtudom, hogy érez e irántam valamit. Kb 10 perc múlva Dylan meg is érkezett. A szívem a torkomban dobogott. Annyira izgultam.
-szia.
-szia. Gyere be. Mutatni akarok neked valamit.
-oké.
Kimentünk a kertbe és megmutattam neki az egykori búvóhelyünket.
-emlékszel még erre?
-hát hogy ne emlékeznék.
-tudod, itt csókolóztunk először.
-hogy felejthetném el.
-tudod én...
Elcsuklott a hangom és nem tudtam mit mondani. Nem voltam rá képes.
-igen?
-szóval...én...ajj nekem ez nem megy.
-mi nem megy? Ashley nekem elmondhatod. Barátok vagyunk.
-épp ez a baj. Hát nem érted? Én őrülten szerelmes vagyok beléd Dylan. Mindig is téged szerettelek és téged foglak szeretni. De ez a baj, hogy te csak barátként tekintesz rám. Ahogy elmentél, nekem az olyan volt, mintha elvesztettem volna a szívem egyik darabját, de az évek múlásával kezdtem feldolgozni erre megint megjelensz. Mikor írtál előtörtek belőlem a régi érzések. Ajj nem is tudom ezt miért mondtam el. Szánalmas vagyok. Hogy szerethettem bele a legjobb barátomba? Mégis ki az a hülye, aki beleszeret a legjobb barátjába?
-én.
-micsoda?
-jól hallottad, szerelmes vagyok beléd Ashley. És régen is szerettelek. És nem a barátnőm szakított velem, hanem én vele, mert veled akartam lenni, csak is veled.
*megcsókolt*
-második első csók?
-második első csók. Micsoda véletlen, hogy megint itt.
-a sors.
Chapter 7
El sem hiszem, szombat van és egy percet sem aludtam, úgy nézek ki, mint egy hulla. Szokásom szerint rendbe szedtem magam mielőtt Ansel felkelt volna. Miután elkészültem még visszafeküdtem Ansel mellé, hátha tudok aludni és szerencsére pár órát sikerült aludnom. Mikor felkeltünk kb dél lehetett.
-jóreggelt Ans, hogy aludtál?
-nagyon jól és te?
-hát eleinte nem tudtam elaludni , de utána jó volt.
Megreggeliztünk, majd hazamentem és az első dolgom természetesen az volt, hogy ráírtam Dylanre.
⚪️szia Dyl, már nagyon várlak, mikor ér be a géped, mert akkor majd addigra megyek ki.:)
⚫️szia. 6-kor fog beérni szóval addigra legyél ott. És énis nagyon várom. Már csak pár óra.
⚪️oké akkor már 5-re kimegyek, meg viszek majd ilyen kis táblát amire ráírom majd, hogy Dylan oké?
⚫️oké, de szerintem megismerlek majd.
⚪️hát jó de én nem foglak :P
⚫️:P na de nekem mennem kell mert indulok a reptérre, pár óra és találkozunk. Szia.
⚪️jó utat. Szia.
Úristen nem hiszem el, hogy már csak pár óra és újra láthatom. Remélem a barátnőjét nem hozza, basszus róla meg is feledkeztem. Nembaj most még ő sem ronthatja el a kedvem. Körülbelül 4 óra volt, mikor elindultam a reptérre, mert 1 óra volt az út. Mivel elég nagy dugó volt, ezért kb háromnegyed 6-ra értem ki. Mikor megérkeztem megnéztem a kivetítő táblát és szerencsére Dylan gépe még nem szállt le. Kb negyed 7-kor leszállt a gép, fogtam előkészítettem a táblát és vártam a halálom. Ahogy jöttek ki sorban az emberek egyre jobban izgultam. Majd kiugrott a helyéről a szívem. Már éppen telefonálni akartam Dylannek mikor egy srác ölelt meg hátulról.
-istenem Ashely dejó újra látni.
-uram atyám Dyl ezt nem hiszem el, basszus nem jutok szóhoz, szívgörcsöt kaptam.
-nyugi Ash na mizu sokat kellett rám várni?
-nem, szerencsére nem, milyen volt az utad? Bocsi még mindig nem jutok szóhoz, le vagyok sokkolva. És basszus ha tudom, hogy ilyen magas vagy, akkor veszek magassarkút.
-na mivan mostmár van rád való? Régen mindig az anyudét hordtad haha.
-nem vicces haha na gyere menjünk, rohadt sok mesélnivalóm van és téged is ki foglak faggatni.
-oké, kocsival jöttél?
-jaj dehogy, taxival haha.
Na ez az, amire nem számítottam, konkrétan Dylan úgy néz ki mintha Vouge model lenne, egy 19 éves sexgod állt velem szemben és azon voltam, hogy ne legyen orgazmusom, na most ebben csak az a ciki, hogy van barátom, basszus fogd vissza magad Ash nem szabad bűnbe esned, van barátod. Ezzel próbáltam magam nyugtatni, de nem ment. Kimentünk, Dyl még elszívott egy szál cigit és csak, hogy menőbb el tűnjek énis elszívtam vele egyet. Ezután beszálltunk egy taxiba.
-barátod hol hagytad?
-ezt énis kérdezhetném.
-szakítottunk, meggondolta magát és nem akart velem jönni.
-sajnálom. Hát mi sem állunk most a helyzet magaslatán és most, hogy mgláttalak így most mégrosszab. Jaj ezt miért mondtam ki.
-mivan még mindig szerelmes vagy belém?
-dehogy, ne beszélj hülyeségeket, soha nem voltam beléd szerelmes. Csak azért mondtam, mert ha meglát Ansel, akkor féltékeny lesz és folyton ezt fogom tőle hallgatni.
-haha nem veszem be, olyan vörös vagy, mint a rák.
-jó, de az régen volt, szóval lépjünk túl rajta.
-hiszek neked, de csak azért, mert van barátod.
-micsoda nagylelkű vagy. De amúgy hol fogsz lakni?
-nemsokkal mellettetek, pár utcányira.
-az tök jó. És most akkor haza akarsz menni gondolom, mert fáradt vagy, vagy van kedved valamit csinálni? Esetleg van kedved eljönni Anahoz? Vagy már nem emlékszel rá?
-dehogynem emlékszem, oké benne vagyok.
-oké, akkor írok neki egy smst.
Nem mertem felhívni Anat Dyl jelenlétében, mert á szerintem tudjátok miért, szóval írtam neki.
⚪️Ana éppen feléd tartunk Dylannel szóval takaríts ki és szedd rendbe magad és készülj, mert ki fogsz készülni, itt ül mellettem és konkrétan nem hiszek a szememnek annyira egy sexgod, hogy fú, a szemem kifolyt annyira aaaa. Ja és please ne mássz rá :P kb fél óra és ottvagyunk.
Pár perc múlva jött a válasz.
⚫️micsodamicsoda? Én még nem készültem fel, meg fogok halni. És hogy néz ki? Mesélj.
⚪️Ana relax nagyon durva, olyan mintha a Vougeból mászott volna ki.
⚫️najó, mikor értek már ide? Annyira kíváncsi vagyok. És tényleg, Ansellel mi lesz? Nagyon ki fog készülni?
⚪️már nincs sok, kibírod és szerintem igen, de nem akarom, mert én szeretem őt, de így megint nem lesz jó vége az egésznek.
⚫️figyelj, ha szeret, akkor tuti ki fog készülni, de ez is csak azért lesz, mert szeret.
⚪️hát neked legyen igazad, na de 5 perc és otttvagyunk, és aztán jól fogadd Mr. Sexgodot.
⚫️igenis.
Végre megérkeztünk, mondtam Dylannek, hogy majd megyek előre és ő meg jöjön utánam.
-Anaaaaaa megjöttünk.
-teatyaúristen jézusoooooooom Dylan?
-rég láttalak törpe. Jól nézel ki?
-baszki Ash jól mondta, te tényleg olyan vagy, mintha a Vougeból léptél volna ki.
-ilyet mondott neked Ash?
-Ana ezt muszáj volt?
-nyugi Ash talán el is találtad, ugyanis model vagyok.
-aztapicsa, Dylan egy cseszett gondolatolvasó vagyok.
-na gyertek csináltam nektek kaját.
Leültünk és beszélgettünk, majd elindultunk hazafelé.
-jó volt látni Ana, remélem látjuk még egymást.
-ha rajtam múlik akkor mindenképp bébi.
-Ana fogd vissza magad, bocsi Dyl, Ana kicsit pasimániás.
-nemigaz, mert ha pasimániás lennék, akkor bármelyik pasira ráfeküdnék, de én csak a minőségre megyek.
-bocs haha.
-na de tényleg, remélem még találkozunk, jó így hármasban.
-mindenképp.
Elköszöntünk és elindultunk haza.
-figyelj Ash, nincs kedved bemutatni a barátodnak?
-öhm, nemtudom, hogy jó ötlet lenne e.
-egyszer úgyis be kell neki mutatnod, essünk túl rajta most.
-ajj de basszus nem tudnál egy kicsivel rondább lenni? Ki fog készülni.
-Ash barátok vagyunk de ha az jobban tetszik tesók, és ezt neki is meg fogom mondani.
-hát jó, menjünk. De előtte írok neki, hogy ne érje meglepetés.
⚪️Ans éppen hozzád megyünk Dylannel. Készülj és nyugi. Szeretlek.
⚫️hát ez csodás, na és mit szólsz hozzá?
⚪️átlagos, te jobb vagy.
⚫️:)
Kb 9 óra lehetett mikor megérkeztünk Anselhoz.
-Ans szia.
-sziasztok.
-szia, Dylan vagyok, de gondolom Ash már mesélt rólam.
-igen mesélt, én pedig Ansel vagyok.
-tudom, Ash egész úton rólad beszélt.
-komolyan?
-igen.
Szerencsére elég jól el voltunk, de láttam Anselen, hogy eléggé szarul van, pedig nincs rá oka, mert szeretem, jaj de a fenébe is Dylan ajj. Nem értem miért pont most kellett felbukkannia. Kb 11 óra volt mikor indulni készültünk, vagyis csak Dylan mert én még Anselnél maradtam egy kicsit, hogy megbeszéljük a dolgokat.
-Dylan ugye nem nagy baj ha egyedül kell hazamenned? Szeretnék egy kicsit még Ansellel maradni.
-ugyan dehogy. Sziasztok és örülök, hogy megismertelek Ansel, látjuk még egymást.
-majd írok.
Nemtudom miért de valahogy láttam Dylanen, hogy valami bántja. Szuper, itt állok két sexgod pasival és az egyik engem szeret a másikat meg én vagyis ez nem igaz, mert mind a kettőt szeretem csak az egyiket kicsit régebb óta és jobban.
-na mit szólsz?
-méghogy átlagos igaz? A nagy francokat.
-édes, nekem te vagy a leghelyesebb pasi a világon, a többi mind csak átlagos.
-szeretnék hinni neked.
-hihetsz. Szeretlek.
-énis szeretlek.
-viszont most mennem kell, mert nagyon fáradt vagyok, sok volt nekem ez a nap. Majd beszélünk.
-oké, jóéjt. Bármi van hívj, írj vagy bármi.
-oké.
Szuper. Miért kell mindig választani? Miért nem szeretnetek egyszerre két ember ugyanúgy. Nem akarom. De mi van ha Dylan csak barátként tekint rám. De én szeretem, már akkor szerettem, mikor kicsik voltunk. Mindig is őt szerettem a legjobban.
-jóreggelt Ans, hogy aludtál?
-nagyon jól és te?
-hát eleinte nem tudtam elaludni , de utána jó volt.
Megreggeliztünk, majd hazamentem és az első dolgom természetesen az volt, hogy ráírtam Dylanre.
⚪️szia Dyl, már nagyon várlak, mikor ér be a géped, mert akkor majd addigra megyek ki.:)
⚫️szia. 6-kor fog beérni szóval addigra legyél ott. És énis nagyon várom. Már csak pár óra.
⚪️oké akkor már 5-re kimegyek, meg viszek majd ilyen kis táblát amire ráírom majd, hogy Dylan oké?
⚫️oké, de szerintem megismerlek majd.
⚪️hát jó de én nem foglak :P
⚫️:P na de nekem mennem kell mert indulok a reptérre, pár óra és találkozunk. Szia.
⚪️jó utat. Szia.
Úristen nem hiszem el, hogy már csak pár óra és újra láthatom. Remélem a barátnőjét nem hozza, basszus róla meg is feledkeztem. Nembaj most még ő sem ronthatja el a kedvem. Körülbelül 4 óra volt, mikor elindultam a reptérre, mert 1 óra volt az út. Mivel elég nagy dugó volt, ezért kb háromnegyed 6-ra értem ki. Mikor megérkeztem megnéztem a kivetítő táblát és szerencsére Dylan gépe még nem szállt le. Kb negyed 7-kor leszállt a gép, fogtam előkészítettem a táblát és vártam a halálom. Ahogy jöttek ki sorban az emberek egyre jobban izgultam. Majd kiugrott a helyéről a szívem. Már éppen telefonálni akartam Dylannek mikor egy srác ölelt meg hátulról.
-istenem Ashely dejó újra látni.
-uram atyám Dyl ezt nem hiszem el, basszus nem jutok szóhoz, szívgörcsöt kaptam.
-nyugi Ash na mizu sokat kellett rám várni?
-nem, szerencsére nem, milyen volt az utad? Bocsi még mindig nem jutok szóhoz, le vagyok sokkolva. És basszus ha tudom, hogy ilyen magas vagy, akkor veszek magassarkút.
-na mivan mostmár van rád való? Régen mindig az anyudét hordtad haha.
-nem vicces haha na gyere menjünk, rohadt sok mesélnivalóm van és téged is ki foglak faggatni.
-oké, kocsival jöttél?
-jaj dehogy, taxival haha.
Na ez az, amire nem számítottam, konkrétan Dylan úgy néz ki mintha Vouge model lenne, egy 19 éves sexgod állt velem szemben és azon voltam, hogy ne legyen orgazmusom, na most ebben csak az a ciki, hogy van barátom, basszus fogd vissza magad Ash nem szabad bűnbe esned, van barátod. Ezzel próbáltam magam nyugtatni, de nem ment. Kimentünk, Dyl még elszívott egy szál cigit és csak, hogy menőbb el tűnjek énis elszívtam vele egyet. Ezután beszálltunk egy taxiba.
-barátod hol hagytad?
-ezt énis kérdezhetném.
-szakítottunk, meggondolta magát és nem akart velem jönni.
-sajnálom. Hát mi sem állunk most a helyzet magaslatán és most, hogy mgláttalak így most mégrosszab. Jaj ezt miért mondtam ki.
-mivan még mindig szerelmes vagy belém?
-dehogy, ne beszélj hülyeségeket, soha nem voltam beléd szerelmes. Csak azért mondtam, mert ha meglát Ansel, akkor féltékeny lesz és folyton ezt fogom tőle hallgatni.
-haha nem veszem be, olyan vörös vagy, mint a rák.
-jó, de az régen volt, szóval lépjünk túl rajta.
-hiszek neked, de csak azért, mert van barátod.
-micsoda nagylelkű vagy. De amúgy hol fogsz lakni?
-nemsokkal mellettetek, pár utcányira.
-az tök jó. És most akkor haza akarsz menni gondolom, mert fáradt vagy, vagy van kedved valamit csinálni? Esetleg van kedved eljönni Anahoz? Vagy már nem emlékszel rá?
-dehogynem emlékszem, oké benne vagyok.
-oké, akkor írok neki egy smst.
Nem mertem felhívni Anat Dyl jelenlétében, mert á szerintem tudjátok miért, szóval írtam neki.
⚪️Ana éppen feléd tartunk Dylannel szóval takaríts ki és szedd rendbe magad és készülj, mert ki fogsz készülni, itt ül mellettem és konkrétan nem hiszek a szememnek annyira egy sexgod, hogy fú, a szemem kifolyt annyira aaaa. Ja és please ne mássz rá :P kb fél óra és ottvagyunk.
Pár perc múlva jött a válasz.
⚫️micsodamicsoda? Én még nem készültem fel, meg fogok halni. És hogy néz ki? Mesélj.
⚪️Ana relax nagyon durva, olyan mintha a Vougeból mászott volna ki.
⚫️najó, mikor értek már ide? Annyira kíváncsi vagyok. És tényleg, Ansellel mi lesz? Nagyon ki fog készülni?
⚪️már nincs sok, kibírod és szerintem igen, de nem akarom, mert én szeretem őt, de így megint nem lesz jó vége az egésznek.
⚫️figyelj, ha szeret, akkor tuti ki fog készülni, de ez is csak azért lesz, mert szeret.
⚪️hát neked legyen igazad, na de 5 perc és otttvagyunk, és aztán jól fogadd Mr. Sexgodot.
⚫️igenis.
Végre megérkeztünk, mondtam Dylannek, hogy majd megyek előre és ő meg jöjön utánam.
-Anaaaaaa megjöttünk.
-teatyaúristen jézusoooooooom Dylan?
-rég láttalak törpe. Jól nézel ki?
-baszki Ash jól mondta, te tényleg olyan vagy, mintha a Vougeból léptél volna ki.
-ilyet mondott neked Ash?
-Ana ezt muszáj volt?
-nyugi Ash talán el is találtad, ugyanis model vagyok.
-aztapicsa, Dylan egy cseszett gondolatolvasó vagyok.
-na gyertek csináltam nektek kaját.
Leültünk és beszélgettünk, majd elindultunk hazafelé.
-jó volt látni Ana, remélem látjuk még egymást.
-ha rajtam múlik akkor mindenképp bébi.
-Ana fogd vissza magad, bocsi Dyl, Ana kicsit pasimániás.
-nemigaz, mert ha pasimániás lennék, akkor bármelyik pasira ráfeküdnék, de én csak a minőségre megyek.
-bocs haha.
-na de tényleg, remélem még találkozunk, jó így hármasban.
-mindenképp.
Elköszöntünk és elindultunk haza.
-figyelj Ash, nincs kedved bemutatni a barátodnak?
-öhm, nemtudom, hogy jó ötlet lenne e.
-egyszer úgyis be kell neki mutatnod, essünk túl rajta most.
-ajj de basszus nem tudnál egy kicsivel rondább lenni? Ki fog készülni.
-Ash barátok vagyunk de ha az jobban tetszik tesók, és ezt neki is meg fogom mondani.
-hát jó, menjünk. De előtte írok neki, hogy ne érje meglepetés.
⚪️Ans éppen hozzád megyünk Dylannel. Készülj és nyugi. Szeretlek.
⚫️hát ez csodás, na és mit szólsz hozzá?
⚪️átlagos, te jobb vagy.
⚫️:)
Kb 9 óra lehetett mikor megérkeztünk Anselhoz.
-Ans szia.
-sziasztok.
-szia, Dylan vagyok, de gondolom Ash már mesélt rólam.
-igen mesélt, én pedig Ansel vagyok.
-tudom, Ash egész úton rólad beszélt.
-komolyan?
-igen.
Szerencsére elég jól el voltunk, de láttam Anselen, hogy eléggé szarul van, pedig nincs rá oka, mert szeretem, jaj de a fenébe is Dylan ajj. Nem értem miért pont most kellett felbukkannia. Kb 11 óra volt mikor indulni készültünk, vagyis csak Dylan mert én még Anselnél maradtam egy kicsit, hogy megbeszéljük a dolgokat.
-Dylan ugye nem nagy baj ha egyedül kell hazamenned? Szeretnék egy kicsit még Ansellel maradni.
-ugyan dehogy. Sziasztok és örülök, hogy megismertelek Ansel, látjuk még egymást.
-majd írok.
Nemtudom miért de valahogy láttam Dylanen, hogy valami bántja. Szuper, itt állok két sexgod pasival és az egyik engem szeret a másikat meg én vagyis ez nem igaz, mert mind a kettőt szeretem csak az egyiket kicsit régebb óta és jobban.
-na mit szólsz?
-méghogy átlagos igaz? A nagy francokat.
-édes, nekem te vagy a leghelyesebb pasi a világon, a többi mind csak átlagos.
-szeretnék hinni neked.
-hihetsz. Szeretlek.
-énis szeretlek.
-viszont most mennem kell, mert nagyon fáradt vagyok, sok volt nekem ez a nap. Majd beszélünk.
-oké, jóéjt. Bármi van hívj, írj vagy bármi.
-oké.
Szuper. Miért kell mindig választani? Miért nem szeretnetek egyszerre két ember ugyanúgy. Nem akarom. De mi van ha Dylan csak barátként tekint rám. De én szeretem, már akkor szerettem, mikor kicsik voltunk. Mindig is őt szerettem a legjobban.
Chapter 6
Mikor megláttam a nevét annak, aki írt egyszerűen majdnem kiugrott a szívem, hiszen ez a személy nem volt más, mint a kiskori legjobb fiú haverom Dylan. Szomszédok voltunk és mikor 10 éves lehettem, ő már 13 volt és akkor költöztek el és azóta nem beszéltem vele szóval nem is tudom, hogy hogy talált meg, annyira örültem. Annyira kiváncsi voltam, hogy mennyire változott meg, de nem volt képe, hát csúcs.
⚫️szia Ash, nemtudom, hogy emlékszel e rám, de én vagyok Dyan, régen amíg el nem költöztünk legjobb barátok voltunk és csak azért írok, mert holnap jövök New Yorkba és véglegesen, szóval ha van kedved, akkor összefuthatnánk. Egyetlen bátyád. DYLAN.
Úristen, hogy lehet ennyire cuki, najó muszáj lesz visszaírnom neki.
⚪️Úristen Dylan szia. Hát persze, hogy emlékszem rád, hogy felejthettem volna el az egyetlen bátyám. Még mindig nem tudom elhinni, hogy írtál, annyira hiányoztál. Írd meg, hogy mikor és kimegyek eléd a reptérre. Úrsiten még mindig nem tudom elhinni. Százszor ölellek. Az egyetlen pici hugicád. (Aki már nem is olyan pici)
Rá pár percre jött is a válasz.
⚫️Én is alig hiszem el, hogy írtál, azt hittem, hogy már elfelejtettél, mert azért 6 év mégis csak 6 év, el sem tudom képzelni, milyen lesz újra látni.
⚪️ne is mondd, annyira várom már, viszont Dyl küldhetnél képet magadról, mert ha megyek érted a reptérre nem foglak megismerni, úristen már 19 vagy, én elbújhatok melletted a 17 évemmel haha.
⚫️miről beszélsz, láttam a képeidet, hát velem egyidősnek simán kinézel szóval semmi gáz, jaj tényleg a gépem, asszem este 6-kor fog beérni ja és nem kapsz képet, mert azt akarom, hogy meglepődj. :P
⚪️jólvan Dylan ezt megjegyeztem :D és? Meg fogok lepődni ha meglátlak?
⚫️remélem.
⚪️és jó vagy rossz értelemben?
⚫️hát persze, hogy jó értelemben Ash :P
⚪️nagyon kiváncsivá tettél, most miattad nem fogok aludni amíg meg nem jössz.
⚫️látod így legalább visszakapod.
⚪️mit?
⚫️hát tudod mielőtt elköltöztünk, azelőtt pár nappal mondtad, hogy van számomra egy meglepetésem és nem akartad elárulni, hát most visszakapod.
⚪️juj még emlékszel rá? Megvan még a hógömb?
⚫️persze, hogy megvan. ;)
⚪️ez de aranyos. Komolyan hol voltál eddig? Ajj mennyi mindent máshogy csináltam volna, ha itt lettél volna mellettem. És a legfontosabb, csajokkal hogy állsz?
⚫️hát van egy lány. És te, hogy állsz?
⚪️háát ha hiszed ha nem de tegnap jöttem össze egy sráccal, és ez a srác a szomszédom.
⚫️de aztán remélem vigyáz rád, mert ha nem, akkor beverem a képét.
⚪️nyugi Dyl vigyáz rám. Na de most nekem mennem kell. Majd beszélünk. Szia és nagyon szeretlek.
⚫️énis szeretlek törpe.
Hűha hát ez hihetetlen. Hirtelen előtörtek belőlem a régi emlékek és elkezdtek potyogni a könnyeim. Annyira jó volt mikor még itt volt Dyl, mert mindig megvédett, meg ilyenek és el sem tudom hinni, hogy újra találkozni fogok vele, de annyira félek, hogy ez már nem lesz olyan mint régen. De basszus már tök késő van, meg is feledkeztem Anselről, már tuti nagyon ideges ráadásul semmit sem tanultam szóval mindegy, inkább átmegyek Anselhez a tanulás meg várhat, hiszen úgyis holnap szombat.
-na végre, már azt hittem nem is jössz.
-bocsi de képzeld a kiskori legjobb barátom jön New Yorkba és vele beszéltem meg, hogy mikor jön meg ilyenek.
-szóval pasi, és hány éves? Legalább helyes? Mert akkor tuti nincs esélyem.
-ne hülyéskedj már Ans amúgy 19 és fogalmam sincs, hogy hogy néz ki mert 13 éves korában láttam utoljára.
-19? És akkor jól nézett ki?
-nem Ansel nem, de hanyagoljuk most Dylt és ha jó fiú leszel, akkor bemutatom neked, tuti jól kijöttök majd.
-hát nemtudom, egy próbát megér. De ha rád mer mászni én kicsinálom, mert nem szeretném, hogy miatta tönkre menjen a kapcsolatunk.
-na ez a beszéd és nem fog tönkre menni, bízz bennem.Tényleg Anat még fel sem hívtam, hogy hogy áll Jackel szóval felhívom, egy perc.
Kimentem az erkélyre és felhívtam Anat.
-szia Ana na mizu? Kibékült étek Jackel?
-nem, de mgbeszéltük és így lesz a legjobb.
-ajj annyira sajnálom.
-nem kell, jobb ez így.
-hallod és képzeld szerinted ki jön holnap?
-na ki?
-Dylan érted Dylan.
-úrsiten nemmondod? Ú de jó, de hogy hogy tudod? És jót fog ez most tenni a kapcsolatotoknak Ansellel? Nem fogsz újra beleesni? Tényleg és hogy néz ki szexi? De várj hány éves is most?
-Ana túl sok kérdés. Szóval úgy tudom, hogy rámírt Facebookon, hogy emlékszem e rá meg ilyenek és akkor mondta, hogy jön vissza én meg mondtam, hogy kimegyek érte a reptérre. Nem fog semmit tenni vele, mert szeretem Anselt és Dyl csak barát és ráadásul szt sem tudom, hogy néz ki, mert nincs róla kép és küldeni meg nem hajlandó, mert azt akarja, hogy meglepetés legyen és 19 éves érted? Kitudja milyen kibaszott sexgod lett belőle de nembaj tolerálni fogom magam, csak nem lehet olyan jó pasi.
-19 baszod az nagyon meleg. Rávethetem magam?
-nem Ana, nem.
-akkor szereted még mindig.
-hát persze, hogy szeretem, szerinted miért nem tudom Anselt teljes szívemből szeretni? Mert a szívem örökké Dylé volt és lesz, de én ezt nem akarom. De komolyan ez a sors, ki akar velem cseszni, hogy kit válasszak azt aki engem szeret vagy azt akit én szeretek.
-miért van barátnője?
-van...
-basszus, nembaj próbálj Ansellel foglalkozni és ne hagyd, hogy gyanút fogjon, Dyl meg csak nem lett olyan jó pasi, emlékeim szerint elég nyomi volt régen.
-hát remélem na de most megyek, mert Ansel lenyakaz, majd még kibeszéljük ezt.
-mindenképp, szia, puszilom Anselt és mondd neki, hogy köszönöm.
-oké átadom.
Na basszus hát ezt is jól kiveséztük.
-na mi volt?
-nem jöttek össze de kibékültek és azt üzeni Ana, hogy köszöni.
-amit tudtam megtettem. De azért örülök, hogy legalább kibékültek.
-jaja na de mihez van kedved? Mit csináljunk?
-nézzünk meg valami filmet.
-oké, szerelmes film jöhet.
-nem, dehogy, valami izgalmas film legyen.
-najó, de csak miattad.
-de nagylelkű vagy.
Megnéztünk valami harcos filmet Ansel kedvéért amit nem nagyon élveztem, de az ő kedvéért úgy tettem, mintha élvezném, majd utána csak beszélgettünk és szerencsére Dylan egyszer sem került szóba, majd mikor már teljesen kifáradtunk, akkor elmentünk aludni. Természetesen anyának megint azt mondtam, hogy Ananál alszok. Próbáltam aludni de csak forgolódtam, mert nem tudtam aludni, annyira izgultam, hogy újra láthatom Dylt.
⚫️szia Ash, nemtudom, hogy emlékszel e rám, de én vagyok Dyan, régen amíg el nem költöztünk legjobb barátok voltunk és csak azért írok, mert holnap jövök New Yorkba és véglegesen, szóval ha van kedved, akkor összefuthatnánk. Egyetlen bátyád. DYLAN.
Úristen, hogy lehet ennyire cuki, najó muszáj lesz visszaírnom neki.
⚪️Úristen Dylan szia. Hát persze, hogy emlékszem rád, hogy felejthettem volna el az egyetlen bátyám. Még mindig nem tudom elhinni, hogy írtál, annyira hiányoztál. Írd meg, hogy mikor és kimegyek eléd a reptérre. Úrsiten még mindig nem tudom elhinni. Százszor ölellek. Az egyetlen pici hugicád. (Aki már nem is olyan pici)
Rá pár percre jött is a válasz.
⚫️Én is alig hiszem el, hogy írtál, azt hittem, hogy már elfelejtettél, mert azért 6 év mégis csak 6 év, el sem tudom képzelni, milyen lesz újra látni.
⚪️ne is mondd, annyira várom már, viszont Dyl küldhetnél képet magadról, mert ha megyek érted a reptérre nem foglak megismerni, úristen már 19 vagy, én elbújhatok melletted a 17 évemmel haha.
⚫️miről beszélsz, láttam a képeidet, hát velem egyidősnek simán kinézel szóval semmi gáz, jaj tényleg a gépem, asszem este 6-kor fog beérni ja és nem kapsz képet, mert azt akarom, hogy meglepődj. :P
⚪️jólvan Dylan ezt megjegyeztem :D és? Meg fogok lepődni ha meglátlak?
⚫️remélem.
⚪️és jó vagy rossz értelemben?
⚫️hát persze, hogy jó értelemben Ash :P
⚪️nagyon kiváncsivá tettél, most miattad nem fogok aludni amíg meg nem jössz.
⚫️látod így legalább visszakapod.
⚪️mit?
⚫️hát tudod mielőtt elköltöztünk, azelőtt pár nappal mondtad, hogy van számomra egy meglepetésem és nem akartad elárulni, hát most visszakapod.
⚪️juj még emlékszel rá? Megvan még a hógömb?
⚫️persze, hogy megvan. ;)
⚪️ez de aranyos. Komolyan hol voltál eddig? Ajj mennyi mindent máshogy csináltam volna, ha itt lettél volna mellettem. És a legfontosabb, csajokkal hogy állsz?
⚫️hát van egy lány. És te, hogy állsz?
⚪️háát ha hiszed ha nem de tegnap jöttem össze egy sráccal, és ez a srác a szomszédom.
⚫️de aztán remélem vigyáz rád, mert ha nem, akkor beverem a képét.
⚪️nyugi Dyl vigyáz rám. Na de most nekem mennem kell. Majd beszélünk. Szia és nagyon szeretlek.
⚫️énis szeretlek törpe.
Hűha hát ez hihetetlen. Hirtelen előtörtek belőlem a régi emlékek és elkezdtek potyogni a könnyeim. Annyira jó volt mikor még itt volt Dyl, mert mindig megvédett, meg ilyenek és el sem tudom hinni, hogy újra találkozni fogok vele, de annyira félek, hogy ez már nem lesz olyan mint régen. De basszus már tök késő van, meg is feledkeztem Anselről, már tuti nagyon ideges ráadásul semmit sem tanultam szóval mindegy, inkább átmegyek Anselhez a tanulás meg várhat, hiszen úgyis holnap szombat.
-na végre, már azt hittem nem is jössz.
-bocsi de képzeld a kiskori legjobb barátom jön New Yorkba és vele beszéltem meg, hogy mikor jön meg ilyenek.
-szóval pasi, és hány éves? Legalább helyes? Mert akkor tuti nincs esélyem.
-ne hülyéskedj már Ans amúgy 19 és fogalmam sincs, hogy hogy néz ki mert 13 éves korában láttam utoljára.
-19? És akkor jól nézett ki?
-nem Ansel nem, de hanyagoljuk most Dylt és ha jó fiú leszel, akkor bemutatom neked, tuti jól kijöttök majd.
-hát nemtudom, egy próbát megér. De ha rád mer mászni én kicsinálom, mert nem szeretném, hogy miatta tönkre menjen a kapcsolatunk.
-na ez a beszéd és nem fog tönkre menni, bízz bennem.Tényleg Anat még fel sem hívtam, hogy hogy áll Jackel szóval felhívom, egy perc.
Kimentem az erkélyre és felhívtam Anat.
-szia Ana na mizu? Kibékült étek Jackel?
-nem, de mgbeszéltük és így lesz a legjobb.
-ajj annyira sajnálom.
-nem kell, jobb ez így.
-hallod és képzeld szerinted ki jön holnap?
-na ki?
-Dylan érted Dylan.
-úrsiten nemmondod? Ú de jó, de hogy hogy tudod? És jót fog ez most tenni a kapcsolatotoknak Ansellel? Nem fogsz újra beleesni? Tényleg és hogy néz ki szexi? De várj hány éves is most?
-Ana túl sok kérdés. Szóval úgy tudom, hogy rámírt Facebookon, hogy emlékszem e rá meg ilyenek és akkor mondta, hogy jön vissza én meg mondtam, hogy kimegyek érte a reptérre. Nem fog semmit tenni vele, mert szeretem Anselt és Dyl csak barát és ráadásul szt sem tudom, hogy néz ki, mert nincs róla kép és küldeni meg nem hajlandó, mert azt akarja, hogy meglepetés legyen és 19 éves érted? Kitudja milyen kibaszott sexgod lett belőle de nembaj tolerálni fogom magam, csak nem lehet olyan jó pasi.
-19 baszod az nagyon meleg. Rávethetem magam?
-nem Ana, nem.
-akkor szereted még mindig.
-hát persze, hogy szeretem, szerinted miért nem tudom Anselt teljes szívemből szeretni? Mert a szívem örökké Dylé volt és lesz, de én ezt nem akarom. De komolyan ez a sors, ki akar velem cseszni, hogy kit válasszak azt aki engem szeret vagy azt akit én szeretek.
-miért van barátnője?
-van...
-basszus, nembaj próbálj Ansellel foglalkozni és ne hagyd, hogy gyanút fogjon, Dyl meg csak nem lett olyan jó pasi, emlékeim szerint elég nyomi volt régen.
-hát remélem na de most megyek, mert Ansel lenyakaz, majd még kibeszéljük ezt.
-mindenképp, szia, puszilom Anselt és mondd neki, hogy köszönöm.
-oké átadom.
Na basszus hát ezt is jól kiveséztük.
-na mi volt?
-nem jöttek össze de kibékültek és azt üzeni Ana, hogy köszöni.
-amit tudtam megtettem. De azért örülök, hogy legalább kibékültek.
-jaja na de mihez van kedved? Mit csináljunk?
-nézzünk meg valami filmet.
-oké, szerelmes film jöhet.
-nem, dehogy, valami izgalmas film legyen.
-najó, de csak miattad.
-de nagylelkű vagy.
Megnéztünk valami harcos filmet Ansel kedvéért amit nem nagyon élveztem, de az ő kedvéért úgy tettem, mintha élvezném, majd utána csak beszélgettünk és szerencsére Dylan egyszer sem került szóba, majd mikor már teljesen kifáradtunk, akkor elmentünk aludni. Természetesen anyának megint azt mondtam, hogy Ananál alszok. Próbáltam aludni de csak forgolódtam, mert nem tudtam aludni, annyira izgultam, hogy újra láthatom Dylt.
Feliratkozás:
Bejegyzések (Atom)