2015. április 8., szerda

Chapter 7

El sem hiszem, szombat van és egy percet sem aludtam, úgy nézek ki, mint egy hulla. Szokásom szerint rendbe szedtem magam mielőtt Ansel felkelt volna. Miután elkészültem még visszafeküdtem Ansel mellé, hátha tudok aludni és szerencsére pár órát sikerült aludnom. Mikor felkeltünk kb dél lehetett.
-jóreggelt Ans, hogy aludtál?
-nagyon jól és te?
-hát eleinte nem tudtam elaludni , de utána jó volt. 
Megreggeliztünk, majd hazamentem és az első dolgom természetesen az volt, hogy ráírtam Dylanre.
⚪️szia Dyl, már nagyon várlak, mikor ér be a géped, mert akkor majd addigra megyek ki.:)
⚫️szia. 6-kor fog beérni szóval addigra legyél ott. És énis nagyon várom. Már csak pár óra.
⚪️oké akkor már 5-re kimegyek, meg viszek majd ilyen kis táblát amire ráírom majd, hogy Dylan oké?
⚫️oké, de szerintem megismerlek majd.
⚪️hát jó de én nem foglak :P
⚫️:P na de nekem mennem kell mert indulok a reptérre, pár óra és találkozunk. Szia.
⚪️jó utat. Szia. 
Úristen nem hiszem el, hogy már csak pár óra és újra láthatom. Remélem a barátnőjét nem hozza, basszus róla meg is feledkeztem. Nembaj most még ő sem ronthatja el a kedvem. Körülbelül 4 óra volt, mikor elindultam a reptérre, mert 1 óra volt az út. Mivel elég nagy dugó volt, ezért kb háromnegyed 6-ra értem ki. Mikor megérkeztem megnéztem a kivetítő táblát és szerencsére Dylan gépe még nem szállt le. Kb negyed 7-kor leszállt a gép, fogtam előkészítettem a táblát és vártam a halálom. Ahogy jöttek ki sorban az emberek egyre jobban izgultam. Majd kiugrott a helyéről a szívem. Már éppen telefonálni akartam Dylannek mikor egy srác ölelt meg hátulról.
-istenem Ashely dejó újra látni.
-uram atyám Dyl ezt nem hiszem el, basszus nem jutok szóhoz, szívgörcsöt kaptam.
-nyugi Ash na mizu sokat kellett rám várni?
-nem, szerencsére nem, milyen volt az utad? Bocsi még mindig nem jutok szóhoz, le vagyok sokkolva. És basszus ha tudom, hogy ilyen magas vagy, akkor veszek magassarkút.
-na mivan mostmár van rád való? Régen mindig az anyudét hordtad haha.
-nem vicces haha na gyere menjünk, rohadt sok mesélnivalóm van és téged is ki foglak faggatni.
-oké, kocsival jöttél? 
-jaj dehogy, taxival haha.
Na ez az, amire nem számítottam, konkrétan Dylan úgy néz ki mintha Vouge model lenne, egy 19 éves sexgod állt velem szemben és azon voltam, hogy ne legyen orgazmusom, na most ebben csak az a ciki, hogy van barátom, basszus fogd vissza magad Ash nem szabad bűnbe esned, van barátod. Ezzel próbáltam magam nyugtatni, de nem ment. Kimentünk, Dyl még elszívott egy szál cigit és csak, hogy menőbb el tűnjek énis elszívtam vele egyet. Ezután beszálltunk egy taxiba.
-barátod hol hagytad?
-ezt énis kérdezhetném.
-szakítottunk, meggondolta magát és nem akart velem jönni.
-sajnálom. Hát mi sem állunk most a helyzet magaslatán és most, hogy mgláttalak így most mégrosszab. Jaj ezt miért mondtam ki.
-mivan még mindig szerelmes vagy belém?
-dehogy, ne beszélj hülyeségeket, soha nem voltam beléd szerelmes. Csak azért mondtam, mert ha meglát Ansel, akkor féltékeny lesz és folyton ezt fogom tőle hallgatni.
-haha nem veszem be, olyan vörös vagy, mint a rák.
-jó, de az régen volt, szóval lépjünk túl rajta.
-hiszek neked, de csak azért, mert van barátod.
-micsoda nagylelkű vagy. De amúgy hol fogsz lakni? 
-nemsokkal mellettetek, pár utcányira.
-az tök jó. És most akkor haza akarsz menni gondolom, mert fáradt vagy, vagy van kedved valamit csinálni? Esetleg van kedved eljönni Anahoz? Vagy már nem emlékszel rá?
-dehogynem emlékszem, oké benne vagyok.
-oké, akkor írok neki egy smst.
Nem mertem felhívni Anat Dyl jelenlétében, mert á szerintem tudjátok miért, szóval írtam neki.
⚪️Ana éppen feléd tartunk Dylannel szóval takaríts ki és szedd rendbe magad és készülj, mert ki fogsz készülni, itt ül mellettem és konkrétan nem hiszek a szememnek annyira egy sexgod, hogy fú, a szemem kifolyt annyira aaaa. Ja és please ne mássz rá :P kb fél óra és ottvagyunk.
Pár perc múlva jött a válasz.
⚫️micsodamicsoda? Én még nem készültem fel, meg fogok halni. És hogy néz ki? Mesélj.
⚪️Ana relax nagyon durva, olyan mintha a Vougeból mászott volna ki. 
⚫️najó, mikor értek már ide? Annyira kíváncsi vagyok. És tényleg, Ansellel mi lesz? Nagyon ki fog készülni?
⚪️már nincs sok, kibírod és szerintem igen, de nem akarom, mert én szeretem őt, de így megint nem lesz jó vége az egésznek.
⚫️figyelj, ha szeret, akkor tuti ki fog készülni, de ez is csak azért lesz, mert szeret.
⚪️hát neked legyen igazad, na de 5 perc és otttvagyunk, és aztán jól fogadd Mr. Sexgodot.
⚫️igenis.
Végre megérkeztünk, mondtam Dylannek, hogy majd megyek előre és ő meg jöjön utánam.
-Anaaaaaa megjöttünk.
-teatyaúristen jézusoooooooom Dylan?
-rég láttalak törpe. Jól nézel ki?
-baszki Ash jól mondta, te tényleg olyan vagy, mintha a Vougeból léptél volna ki.
-ilyet mondott neked Ash?
-Ana ezt muszáj volt? 
-nyugi Ash talán el is találtad, ugyanis model vagyok.
-aztapicsa, Dylan egy cseszett gondolatolvasó vagyok.
-na gyertek csináltam nektek kaját.
Leültünk és beszélgettünk, majd elindultunk hazafelé.
-jó volt látni Ana, remélem látjuk még egymást.
-ha rajtam múlik akkor mindenképp bébi.
-Ana fogd vissza magad, bocsi Dyl, Ana kicsit pasimániás.
-nemigaz, mert ha pasimániás lennék, akkor bármelyik pasira ráfeküdnék, de én csak a minőségre megyek.
-bocs haha.
-na de tényleg, remélem még találkozunk, jó így hármasban.
-mindenképp.
Elköszöntünk és elindultunk haza.
-figyelj Ash, nincs kedved bemutatni a barátodnak?
-öhm, nemtudom, hogy jó ötlet lenne e.
-egyszer úgyis be kell neki mutatnod, essünk túl rajta most.
-ajj de basszus nem tudnál egy kicsivel rondább lenni? Ki fog készülni.
-Ash barátok vagyunk de ha az jobban tetszik tesók, és ezt neki is meg fogom mondani.
-hát jó, menjünk. De előtte írok neki, hogy ne érje meglepetés.
⚪️Ans éppen hozzád megyünk Dylannel. Készülj és nyugi. Szeretlek.
⚫️hát ez csodás, na és mit szólsz hozzá?
⚪️átlagos, te jobb vagy.
⚫️:)
Kb 9 óra lehetett mikor megérkeztünk Anselhoz.
-Ans szia.
-sziasztok.
-szia, Dylan vagyok, de gondolom Ash már mesélt rólam.
-igen mesélt, én pedig Ansel vagyok.
-tudom, Ash egész úton rólad beszélt.
-komolyan?
-igen.
Szerencsére elég jól el voltunk, de láttam Anselen, hogy eléggé szarul van, pedig nincs rá oka, mert szeretem, jaj de a fenébe is Dylan ajj. Nem értem miért pont most kellett felbukkannia. Kb 11 óra volt mikor indulni készültünk, vagyis csak Dylan mert én még Anselnél maradtam egy kicsit, hogy megbeszéljük a dolgokat.
-Dylan ugye nem nagy baj ha egyedül kell hazamenned? Szeretnék egy kicsit még Ansellel maradni.
-ugyan dehogy. Sziasztok és örülök, hogy megismertelek Ansel, látjuk még egymást.
-majd írok.
Nemtudom miért de valahogy láttam Dylanen, hogy valami bántja. Szuper, itt állok két sexgod pasival és az egyik engem szeret a másikat meg én vagyis ez nem igaz, mert mind a kettőt szeretem csak az egyiket kicsit régebb óta és jobban.
-na mit szólsz?
-méghogy átlagos igaz? A nagy francokat.
-édes, nekem te vagy a leghelyesebb pasi a világon, a többi mind csak átlagos.
-szeretnék hinni neked.
-hihetsz. Szeretlek.
-énis szeretlek.
-viszont most mennem kell, mert nagyon fáradt vagyok, sok volt nekem ez a nap. Majd beszélünk.
-oké, jóéjt. Bármi van hívj, írj vagy bármi.
-oké.
Szuper. Miért kell mindig választani? Miért nem szeretnetek egyszerre két ember ugyanúgy. Nem akarom. De mi van ha Dylan csak barátként tekint rám. De én szeretem, már akkor szerettem, mikor kicsik voltunk. Mindig is őt szerettem a legjobban.

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése