2015. április 8., szerda

Chapter 6

Mikor megláttam a nevét annak, aki írt egyszerűen majdnem kiugrott a szívem, hiszen ez a személy nem volt más, mint a kiskori legjobb fiú haverom Dylan. Szomszédok voltunk és mikor 10 éves lehettem, ő már 13 volt és akkor költöztek el és azóta nem beszéltem vele szóval nem is tudom, hogy hogy talált meg, annyira örültem. Annyira kiváncsi voltam, hogy mennyire változott meg, de nem volt képe, hát csúcs.
⚫️szia Ash, nemtudom, hogy emlékszel e rám, de én vagyok Dyan, régen amíg el nem költöztünk legjobb barátok voltunk és csak azért írok, mert holnap jövök New Yorkba és véglegesen, szóval ha van kedved, akkor összefuthatnánk. Egyetlen bátyád. DYLAN.
Úristen, hogy lehet ennyire cuki, najó muszáj lesz visszaírnom neki.
⚪️Úristen Dylan szia. Hát persze, hogy emlékszem rád, hogy felejthettem volna el az egyetlen bátyám. Még mindig nem tudom elhinni, hogy írtál, annyira hiányoztál. Írd meg, hogy mikor és kimegyek eléd a reptérre. Úrsiten még mindig nem tudom elhinni. Százszor ölellek. Az egyetlen pici hugicád. (Aki már nem is olyan pici)
Rá pár percre jött is a válasz.
⚫️Én is alig hiszem el, hogy írtál, azt hittem, hogy már elfelejtettél, mert azért 6 év mégis csak 6 év, el sem tudom képzelni, milyen lesz újra látni.
⚪️ne is mondd, annyira várom már, viszont Dyl küldhetnél képet magadról, mert ha megyek érted a reptérre nem foglak megismerni, úristen már 19 vagy, én elbújhatok melletted a 17 évemmel haha.
⚫️miről beszélsz, láttam a képeidet, hát velem egyidősnek simán kinézel szóval semmi gáz, jaj tényleg a gépem, asszem este 6-kor fog beérni ja és nem kapsz képet, mert azt akarom, hogy meglepődj. :P
⚪️jólvan Dylan ezt megjegyeztem :D és? Meg fogok lepődni ha meglátlak?
⚫️remélem.
⚪️és jó vagy rossz értelemben?
⚫️hát persze, hogy jó értelemben Ash :P
⚪️nagyon kiváncsivá tettél, most miattad nem fogok aludni amíg meg nem jössz.
⚫️látod így legalább visszakapod.
⚪️mit?
⚫️hát tudod mielőtt elköltöztünk, azelőtt pár nappal mondtad, hogy van számomra egy meglepetésem és nem akartad elárulni, hát most visszakapod.
⚪️juj még emlékszel rá? Megvan még a hógömb?
⚫️persze, hogy megvan. ;) 
⚪️ez de aranyos. Komolyan hol voltál eddig? Ajj mennyi mindent máshogy csináltam volna, ha itt lettél volna mellettem. És a legfontosabb, csajokkal hogy állsz?
⚫️hát van egy lány. És te, hogy állsz? 
⚪️háát ha hiszed ha nem de tegnap jöttem össze egy sráccal, és ez a srác a szomszédom.
⚫️de aztán remélem vigyáz rád, mert ha nem, akkor beverem a képét.
⚪️nyugi Dyl vigyáz rám. Na de most nekem mennem kell. Majd beszélünk. Szia és nagyon szeretlek.
⚫️énis szeretlek törpe.
Hűha hát ez hihetetlen. Hirtelen előtörtek belőlem a régi emlékek és elkezdtek potyogni a könnyeim. Annyira jó volt mikor még itt volt Dyl, mert mindig megvédett, meg ilyenek és el sem tudom hinni, hogy újra találkozni fogok vele, de annyira félek, hogy ez már nem lesz olyan mint régen. De basszus már tök késő van, meg is feledkeztem Anselről, már tuti nagyon ideges ráadásul semmit sem tanultam szóval mindegy, inkább átmegyek Anselhez a tanulás meg várhat, hiszen úgyis holnap szombat.
-na végre, már azt hittem nem is jössz.
-bocsi de képzeld a kiskori legjobb barátom jön New Yorkba és vele beszéltem meg, hogy mikor jön meg ilyenek.
-szóval pasi, és hány éves? Legalább helyes? Mert akkor tuti nincs esélyem.
-ne hülyéskedj már Ans amúgy 19 és fogalmam sincs, hogy hogy néz ki mert 13 éves korában láttam utoljára.
-19? És akkor jól nézett ki?
-nem Ansel nem, de hanyagoljuk most Dylt és ha jó fiú leszel, akkor bemutatom neked, tuti jól kijöttök majd.
-hát nemtudom, egy próbát megér. De ha rád mer mászni én kicsinálom, mert nem szeretném, hogy miatta tönkre menjen a kapcsolatunk.
-na ez a beszéd és nem fog tönkre menni, bízz bennem.Tényleg Anat még fel sem hívtam, hogy hogy áll Jackel szóval felhívom, egy perc.
Kimentem az erkélyre és felhívtam Anat.
-szia Ana na mizu? Kibékült étek Jackel?
-nem, de mgbeszéltük és így lesz a legjobb.
-ajj annyira sajnálom.
-nem kell, jobb ez így.
-hallod és képzeld szerinted ki jön holnap?
-na ki?
-Dylan érted Dylan.
-úrsiten nemmondod? Ú de jó, de hogy hogy tudod? És jót fog ez most tenni a kapcsolatotoknak Ansellel? Nem fogsz újra beleesni? Tényleg és hogy néz ki szexi? De várj hány éves is most?
-Ana túl sok kérdés. Szóval úgy tudom, hogy rámírt Facebookon, hogy emlékszem e rá meg ilyenek és akkor mondta, hogy jön vissza én meg mondtam, hogy kimegyek érte a reptérre. Nem fog semmit tenni vele, mert szeretem Anselt és Dyl csak barát és ráadásul szt sem tudom, hogy néz ki, mert nincs róla kép és küldeni meg nem hajlandó, mert azt akarja, hogy meglepetés legyen és 19 éves érted? Kitudja milyen kibaszott sexgod lett belőle de nembaj tolerálni fogom magam, csak nem lehet olyan jó pasi. 
-19 baszod az nagyon meleg. Rávethetem magam?
-nem Ana, nem.
-akkor szereted még mindig.
-hát persze, hogy szeretem, szerinted miért nem tudom Anselt teljes szívemből szeretni? Mert a szívem örökké Dylé volt és lesz, de én ezt nem akarom. De komolyan ez a sors, ki akar velem cseszni, hogy kit válasszak azt aki engem szeret vagy azt akit én szeretek. 
-miért van barátnője?
-van... 
-basszus, nembaj próbálj Ansellel foglalkozni és ne hagyd, hogy gyanút fogjon, Dyl meg csak nem lett olyan jó pasi, emlékeim szerint elég nyomi volt régen.
-hát remélem na de most megyek, mert Ansel lenyakaz, majd még kibeszéljük ezt.
-mindenképp, szia, puszilom Anselt és mondd neki, hogy köszönöm.
-oké átadom.
Na basszus hát ezt is jól kiveséztük. 
-na mi volt?
-nem jöttek össze de kibékültek és azt üzeni Ana, hogy köszöni.
-amit tudtam megtettem. De azért örülök, hogy legalább kibékültek.
-jaja na de mihez van kedved? Mit csináljunk?
-nézzünk meg valami filmet.
-oké, szerelmes film jöhet.
-nem, dehogy, valami izgalmas film legyen.
-najó, de csak miattad.
-de nagylelkű vagy.
Megnéztünk valami harcos filmet Ansel kedvéért amit nem nagyon élveztem, de az ő kedvéért úgy tettem, mintha élvezném, majd utána csak beszélgettünk és szerencsére Dylan egyszer sem került szóba, majd mikor már teljesen kifáradtunk, akkor elmentünk aludni. Természetesen anyának megint azt mondtam, hogy Ananál alszok. Próbáltam aludni de csak forgolódtam, mert nem tudtam aludni, annyira izgultam, hogy újra láthatom Dylt.

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése