Másnap reggel, mikor felkeltem és ránéztem az órámra láttam, hogy 9 óra van, basszus azthiszem elkéstem. Láttam, hogy Ana vagy 10-szer hívott. Villám sebességgel készültem el röpke 15 perc alatt, és elindultam a suliba. Egész úton a suli felé a tegnap estén meg nem is az estén, hanem az egész napon gondoltam, ki kéne vernem Anselt a fejemből, mert nem lesz ez így jó, egy pasi nem forgathatja ennyire fel ennyire az éltem. Sikeresen 10 perc alatt sikerült beérnem a suliba és ismét villám gyorsasággal felrohantam a 4. emeletre, ahol már javában tartott a biosz órám. Halkan bekopogtam és benyitottam.
-elnézést a késésért Ms. Toddler, de elaludtam.
-tudja Miss Jones, engem nem az érdekel, hogy mit csinált, hanem, hogy késett óráról, ma ittmarad tanítás után büntetésben.
-rendben Ms. Toddler.
Fuuu bakker már csak ez hiányzott, egy jó kis büntetés, azthiszem 3 eddigi évem alatt egyszer sem voltam még büntetésben. Csúcs. Gyorsan fogtam magam és leültem Ana mellé.
-Ash gratu megvan az első büntetésed haha.
-ez nem vicces, hanem siralmas, eddig még soha sem voltam büntetésben.
-nyugi nem lesz para.
-hát nagyon ajánlom.
Ahh szerencsére a tanítást túléltem, jaj nem hiszem el még vár rám a büntetés, azt sem tudom, hogy hova kell mennem, szóval megkérdeztem a tanárom.
-Ms. Toddler elnézést, de hova kell mennem a büntetésem letöltéséhez?
-Miss. Jones most az egyszer megússza, de magán fogom tartani a szemem.
-nagyon szépen köszönöm, több ilyen nem fog előfordulni.
Huh ezt megúsztam, fogtam magam szépen elindultam haza a suliból, mikor egy fura ötlet pattant ki a fejemből: mi lenne ha elmennék Ansel sulija elé, és megvárnám. Elég merész ötletet volt, de ajj muszáj volt valamit cselekednem. Pár perc séta után szépen odaértem a suli elé. A szívem majd kiugrott a helyéről, de nem bántam, gyorsan bementem a bejáraton és leültem a padra, bár nem sokáig, mert megláttam ahogy jön ki Ben, Ansel haverja.
-hé Ben figyelj, Ansel végzett már?
-igen végzett, de büntetésben van szóval csak 1 óra múlva végez. Megmondjam neki, hogy kerested vagy felhívjam? Hátha ki tud szökni.
-köszi Ben, de addig szerintem hazaugrok, és visszajövök 1 óra múlva, de ne szólj neki, hogy itt voltam, azt akarom, hogy meglepődjön.
-nem tudom mit forralsz Ash, de oké nem szólok neki.
-nyugi Ben bébi.
-én bízok benned Ash, menj öltözz át, kapj magadra valami szexi ruhát és hódítsd meg.
-ha ez ilyen könnyen menne.. Camille mindig az utamat állja.
-majd én őt elintézem.
-miért vagy velem ilyen kedves Ben?
-mert bírlak és ki nem állhatom Camillet.
-gyere velem haza, segíts kiválasztani, hogy mit vegyek föl.
-biztos vagy benne?
-Ben, az ilyenekbe profi vagy. És ketten mégprofibbak leszünk.
-hát igen egy meleg srác és egy lúzer csaj tökéletes párosítás haha.
-jaj na gyere mert nem fogunk visszaérni.
Elindultunk hazafelé, és elég gyorsan haza is értünk, mert nagyon siettünk.
-na még van 30 percünk, hogy elkészülj, mutasd mid van.
-hát nincs valami sok cuccom.
-na majd én kiválasztom.
-ajánlom, hogy jó legyen.
-bízz bennem édes, Ansel el fog ájulni.
Ajj annyira izgulok. Komolyan nem is tudom, hogy miért mentem ebbe bele, úgysem lesz jó vége.
-a ruha kész, már csak a haj és a smink van hátra.
-a hajam gyorsan begöndörítem és a sminknek meg nemtudom, feldobok egy szempillaspirált meg egy cicás tusvonalat és annyi elég lesz, mert nem akarom túlzásba vinni, majd a randinkon túlzásba viszem.
-ez már hozzáállás, látod Ash így kell ezt.
-elkészültem, nagyon szurkolj, hogy sikerüljön.
-sikerülni fog, elkísérjelek?
-nem kell köszi, innentől nekem kell boldogulni. Örök hálám, hogy segítettél.
-ugyan, én köszi, hogy segítesz Camillet eltenni lábalól.
Na hát igen, elérkezett a pillanat, el kellett indulnom, de most valami miatt nyugodt voltam, és nem volt bennem semmi félelem, úgy mentem oda a sulihoz, hogy érztem, hogy most össze fog jönni. Kicsit elhúzódott az elkészülésem, szóval muszáj lett volna futnom, de magassarkúban elég nehéz volt, úgyhogy nagyon reméltem, hogy Ansel még ott lesz a suliba. Nem sokkal ezután megérkeztem a suliba. Leültem és vártam. Kb 10 perc telt el és Ansel megjelent.
-Ansel szia.
-Ash? Hű, jól nézel ki, de hogy hogy ittvagy?
-tudtam, hogy büntiben vagy és gondoltam megvárlak, aztán hazamehetnénk együtt.
-honnan tudtad?
-az maradjon az én titkom.
-szeretem a titokzatos lányokat.
-én meg a rosszfiúkat, és ha már itt tartunk miért is voltál büntetésben?
-rajtakaptak, ahogy cigizek a suli területén.
-jaj ugyan ez nem nagy dolog, ha már itt tartunk, van nálad cigi?
-nincs, elvették.
-sebaj, nálam van épp 2 szál, gyere szívjuk el.
-Ana, mi van veled? Te nem ilyen vagy. 1 nap alatt így megváltoztál?
-csak rájöttem, hogy úgy, amilyen voltam, semmire sem fogom vinni.
-dehogynem, és én bírtam a régi Asht.
-ha megcsókolsz visszakaphatod.
-anélkül is megcsókolnálak, hogy visszakapnám a régi éned.
-akkor mire vársz? Csókolj meg.
*megcsókolt*
Hosszan csókoltuk egymást, éreztem, ahogy a testem feltöltődik energiával.
-na az új Ash jól csókol?
-te mindenhogy jól csókolsz Ashley.
-el sem hiszed mióta várok erre a pillanatra.
-nem csak te vagy ezzel így. De amúgy, te most komolyan rá akartál gyújtani?
-ugyan, olyannak ismersz? Csak próbáltam menőnek tűnni.
-bejött. De azért örülök, hogy még mindig a régi Ash vagy.
-hát még én, nem tudnám sokáig ezt játszani. Na gyere menjünk haza, aztán lehet még ráveszem magam, hogy egy kicsit még játszam ezt, elég jól megy, nem? Egy kiköpött díva vagyok.
-nekem nem kell, hogy díva légy, én smink nélkül és pizsamában is ugyanúgy szeretnélek.
-ajj Ansel, annyira szeretlek.
-énis téged Ashley.
-és akkor most, hogy legyen? Mármint kettőnk. Camilleal mi a helyzet?
-Camille nem jelent semmit, bevallom kicsit bánom is, hogy foglalkoztam vele.
-de akkor ti most nem jártok?
-ugyan dehogy, az kéne még.
-azért jó, hogy rád volt kattanva, mert ha nem lett volna, akkor nem jöttem volna el.
-miért mondott valamit?
-dehogy, csak nem akartam, hogy megkaparintson.
-ez aranyos, haha.
-basszus már itthon is vagyunk, és persze egymás mellett lakunk, ez annyira vicces.
-legalább, ha randizni viszlek és sokáig kell majd várni rád, akkor egy lépés és haza tudok addig menni.
-szóval randi.
-szóval randi, mondjuk a sulibál? Van kedved velem jönni?
-azt hittem, már meg sem kérdezed, hát persze, hogy veled megyek.
Elköszöntünk és megcsókoltuk egymást. Ez volt életem eddig legszebb pillanata. Eddig.
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése