2015. április 8., szerda
Chapter 12
Mikor megláttam az újságot egyszerűen nem hittem a szememnek. A címlapon 2 kép állt, az egyiken éppen Dylan nyakába ugrok, a másokon meg éppen adja át a hógömböt nekem, és ez a szöveg volt hozzá írva, hogy:
"Párizsból visszatért Dylan Greenwaldot az újdonsült barátnője üdvözölte a John F. Kennedy reptéren"
Hát basszus ilyen nincs. Azonnal el kell mennem és fel kell hívnom Dylant.
-szia Láttad a cikket, amit ma írtak rólunk?
-szia. Pont most olvasom.
-figyelj én ezt nembírom, muszáj lesz eljönnöm suliból.
-oké, érted küldetem Trevort.
-oké. Köszi.
-na idejön érted? -kérdezte Ana.
-nem, majd Trevor jön.
-mehetek veletek?
-persze.
Pár perc múlva meg is érkezett Trevor a suli udvarba és gyorsan beszálltak a kocsiba. Ana még visszament a táskájáért, én meg addig beszéltem Trevorral.
-Trevor ugye tudod, hogy bejössz Ananak?
-nemmondod? Nekem is nagyon bejön, mármint nekem Ana.
-akkor hívd el randizni. Egész nap téged emlegetett. Bár ha ezt megtudná, hogy elmondtam szerintem kinyírna.
-nyugi, nem mondom el neki. De akkor szerinted tényleg hívjam el randizni?
-aha mindenképp.
-oké.
Ebben a pillanatban meg is érkezett Ana.
-szia Trevor.
-szia Ana. Mizu?
-áh semmi. Rég láttalak haha.
-én is téged. Láthatnánk egymást sűrűbben is.
-szerintem is.
-hé hé hé, ne itt nyálaskodjatok. -mondtam.
-jó jó abbahagytuk.
Mikor megérkeztünk kiszálltunk a kocsiból és bementünk Dylanhez. Szerencsére egy újságíró sem volt a háznál.
-sziasztok.
-basszus tényleg rohadt borzasztó a hajad Dyl. -mondta Ana.
-nem én mondtam haha. -mentegetőztem.
-aha persze, jó amúgy nem marad már sokáig így.
-ajánlom is. -mondtam.
-viszont mi most megyünk ha nem haragszotok, mert van egy kis dolgunk. -mondta Trevor.
-oké menjetek nyugodtan.
Basszus még Anselt is fel kéne hívni, mert már biztos látta a cikket.
-szia édes. Láttad a cikket?
-szia. Láttam. De mondtam, hogy ne csináljátok semmi olyat, amit ki tudnak forgatni.
-de nem gondoltuk. Ajj de ugye nem haragszol?
-nem, najó, egy kicsit.
-bocsi. De már nagyon elegem van ebből az egészből.
-elhiszem.
-na mindegy, majd ha tudok, akkor átmegyek. Amúgy, hogy vagy? Meggyógyultál már?
-aha szerencsére már jól vagyok.
-na örülök, akkor majd beszélünk. Szia.
-szia.
Na dejó, mostmár mindenki látta azt a rohadt cikket.
-na most mit csináljunk Dyl?
-adunk egy interjút.
-micsoda?
-jól hallottad, és Anselt is visszük, mert van egy jó ötletem.
-öhm ezt még meg kell vele beszélnem.
-majd én elintézem, nyugi. Már lebeszéltem az interjút, szóval holnap Párizsba utazunk.
-micsoda? Ez most komoly?
-aha.
-úristen, az nagyon meleg. De mit kell mondanom az interjúba?
-majd megbeszéljük, de most gyere, mert felvesszük Anselt és indulunk is.
-ah mibe kevertél te bele engem Dylan.
-ahogy belekevertelek úgy keverlek ki belőle. Ígérem.
-ajánlom, mert ha nem akkor komolyan megverlek haha.
-elintézem. Bízz bennem.
Hívtunk egy taxit és elindultunk. Útközben felvettük Anselt és elmondtunk neki mindent. Nem nagyon rajongott az ötletért, de nagy nehezen belement. Mikor odaértünk a reptérre tökre izgultam. Még sohasem voltam Párizsban. Gyorsan becsekkoltunk, átmentünk az ellenőrző kapukon és felszálltunk a gépre. Sajnos az egész utat végigaludtam, mert rohadtul fáradt voltam, de nembaj, mert legalább nem úgy néztem ki, mint valami zombi.
Mikor leszállt a gépünk és kijöttünk a terminálból már újságírók hada fogadott. Basszus annyira gyönyörű Párizs. Elég hosszú volt a repülőút, úgyhogy tegnap este indultunk és ma reggelre értünk ide. Ahogy sikerült átvergődnünk az újságírók hadán beszálltunk egy rohadt nagy limuzinba. Najó tudom nagyon idegesítő ez a hírnév, de basszus élvezem, na de hát ki az aki ne élvezné egy kicsit?! A limuzin villám sebességgel hajtott és fél óra alatt ott voltunk a tv stúdióban. Annyira izgultam, hogy azt el sem tudom mondani. Mikor beértünk, a stúdió már tele volt. Jézusom, ennyi embert.
-Dylan 5 perc és adás.
-oké.
-na felkészültél? -kérdezte.
-nem. Rohadtul nem. Úgy félek, mint még soha.
-ne félj. És te se Ansel.
-áh én nem félek. Csak nem akarom, hogy Ashnek szar legyen, de már úgy vagyok vele, hogy az sem érdekelne ha megjátszanátok, hogy együtt vagytok, csak legyen már vége ennek az egésznek.
-kezdünk. 3..2..1.. Adás.
Jézusom.
-és akkor köszöntsük a stúdióban Dylan Greenwaldot, Ashley Jonest és Ansel Walsht.
-sziasztok. Üdvözöllek titeket. Milyen utatok volt?
-elég jó. -mondta Dyl.
-na de akkor térjünk rá a lényegre. Pár napja együtt láttak titeket a reptéren és eléggé úgy tűnt, hogy ti együtt vagytok.
-pont ezért jöttünk ide, hogy ezt tisztázzuk. Nem vagyunk együtt. Ashley a legeslegjobb barátom már kiskorom óta.
-mondd Ashley van ehhez hozzáfűzni valód? -kérdezte a riporter.
-nem igazából ami lényeges azt elmondta Dylan, jaj de még annyi, hogy az én barátom Ansel. Akit nagyon szeretek.
-szóval ő a barátod. Akkor mivel magyaráznátok ezt a képet?
A képen Dylan és én vagyunk, ahogy a kertben csókolózunk.
-ez már magánjog sértés. Ezt nem közölhette volna le a sajtó. Megegyeztünk.
-micsoda Dylan? Te erről tudtál, hogy lefényképeztek?
-igen tudtam, de zároltattam a képet. Ezért mentem London után még Párizsba. Erre most mégis leközölték. Sajnálom.
-na, de akkor kérdezzük meg Anselt. Mit gondolsz erről? -faggatózott a riporter ismét.
-mégis mit gondolnék? Tudtam róla. De ez a kép akkor készült, mikor mi éppen külön voltunk Ashleyvel. Szóval csak annyit szólok hozzá, hogy azalatt a pár nap alatt amíg külön voltunk én is voltam más lánnyal, de kibékültünk és megbeszéltük a dolgokat. Szóval sajnálom, de ebből nem fognak tudni mást kihozni. Azthitték, hogy ezzel a képpel majd egy nagy botrányt robbantottak, de tévedtek. És szerintem itt vége is az interjúnak, mert nem szerenénk többet mondani.
-hát rendben. Akkor ennyi volt mára. Ezt is megbeszéltük. Köszönöm, hogy ma is velünk tartottak.
Jézusom basszus. Na ezt nem hittem volna. Az interjú után Ansel kivihartott a stúdióból.
-Ansel? Ez mi volt? Te erről tudtál?
-persze, hogy tudtam. Ash, a szomszédod vagyok, mindent láttam.
-de akkor miért nem szóltál?
-mert nem akartam felbolygatni ezt az egészet.
-de akkor szeretsz meg?
-persze, hogy szeretlek.
-de én még mindig nem értem, annyira féltékeny voltál és mégsem szóltál. De miért?
-mert tudom milyen a kapcsolatotok Dylannel, legalábbis mostmár tudom, hogy elég bonyolult és azért is nem hoztam fel ezt a témát, mert láttam, ahogy kiállsz mellettem, mert vagy százszor szakíthattál volna velem, csakhogy Dylannel legyél, de nem tetted, és ebből látom, hogy szeretsz.
-igen nagyon szeretlek, de nekem ez annyira bonyolult.
-tudom, de ne foglalkozz vele. Majd lesz valahogy. Megoldjuk. Ha nem is ketten, akkor hárman.
-remélem.
Miután befejeztük a beszélgetést, Ansel elment kicsit sétálni és én addig Dylannel beszélgettem egy kicsit.
-ezt te meg mégis, hogy a jó büdös életbe gondoltad? Miért nem szóltál, hogy lefényképeztek minket?
-nem akartam szólni, mert zároltattam a képet, hogy ne kerüljön a sajtó kezébe, de valahogy mégis megszerezték.
-ajj na mostmár mindegy. De ha Ansel nem vág ki minket ilyen gyorsan ebből, akkor nem is tudom mi lett volna.
-tényleg, Ansel hogy fogadta?
-jól, egész jól. Szóval szerintem együtt maradunk. Bár nemtudom meddig bírja még szegény.
-na meg, hogy én meddig bírom ki nélküled.
-jaj Dyl ne kezdjük ezt megint. Beharangoztuk, hogy nem vagyunk együtt, most legalább egy kis ideig hagyjuk, hogy elcsituljanak a kedélyek.
-hát jó, én várok.
-ajánlom is. Na de gyere, mostmár indulnunk kéne, mert ittvan a limuzin.
-oké menjünk, de hol van Ansel?
-már a kocsiban.
Elindultunk a reptér felé. Egész úton nem nagyon szólt senki senkihez. Lehetett érezni, hogy izzik a levegő hármónk közt. Mikor kiértünk a reptérre szintén újságírók hada fogadott, de senkinek sem nyilatkoztunk. Ezután felszálltunk a gépre és elindultunk hazafelé.
Feliratkozás:
Megjegyzések küldése (Atom)
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése